نمایندگیهای فروش ایزوگام در تبریز | بهترین مرکز فروش ایزوگام مقاوم

نمایندگیهای فروش ایزوگام در تبریز بهترین مرکز فروش ایزوگام مقاوم

برای اطلاع از لیست نمایندگیهای فروش ایزوگام تبریز و اطلاعات مفید در مورد ایزوگام با مقاله زیر همراه باشید.

امروزه استفاده از ایزوگام به عنوان یکی از عایقهای رطوبتی بسیار رایج است و افراد این محصولات را به صورت عمده و یا به صورت جزئی خریداری می‌ کنند. ایزوگامها دارای انواع گوناگونی هستند که هر کدام برای هدف و منظور خاصی مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

افراد می ‌توانند برای خرید انواع ایزوگامها به نمایندگیهای فروش ایزوگام مراجعه کنند و این محصولات را از بهترین مرکز فروش ایزوگام مقاوم خریداری نمایند. در این مطلب از هوبر شما را با این موضوع آشنا خواهیم کرد.

معرفی و مقایسه انواع ایزوگام تک لایه و دو لایه

به طور معمول ایزوگام‌ها بر اساس لایه تشکیل شونده دارای انواع مختلفی هستند که عمده آن‌ ها در گروه ایزوگام تک لایه و ایزوگام دو لایه قرار می‌ گیرند.

  • ایزوگام تک لایه

این نوع محصولات همانطور که از نام آن پیدا است تنها از یک لایه ساخته شده‌ اند. این یک لایه به صورت تیشو پلی استر بوده که به صورت قیر اندود است. به طور معمول از این نوع ایزوگام در محلهایی که دارای نا صافی هستند استفاده می‌شوند.

به عنوان مثال در محلهایی نظیر گوشه‌ های دیوار و مکانهایی که ناهموار هستند و پستی بلندی دارند از ایزوگام تک لایه استفاده می‌ کنند. علت این نوع انتخاب انعطاف پذیری بالای این محصولات بوده و مقاومت آنها به نسبت کم است. به همین دلیل در مکانهای دارای رطوبت زیاد از این نوع ایزوگام استفاده نمی‌کنند.

بررسی ایزوگام تک لایه از لحاظ استحکام

بررسی ایزوگام تک لایه از لحاظ استحکام

استحکام این نوع ایزوگام‌ به نسبت کم بوده و ضخامت آن‌ها ۲ تا ۳ میلی‌متر است. از لحاظ قیمتی ایزوگام تک لایه دارای قیمت پایینتر بوده و دلیل کمتر بودن قیمت این محصول دلیلی بر کیفیت پایین آن نیست.

تولید عایق رطوبتی ایزوگام مارک بردین دلیجان
بیشتر بخوانید

بلکه باید گفت که مقدار مواد اولیه استفاده شده در ساخت آنها کمتر بوده است. کاربرد رایج این ایزوگامها استفاده از آن‌ ها در محلهای دارای رطوبت کم است.

  • ایزوگام دو لایه

تشکیل شده از دو لایه است که جنس یکی از لایه ‌ها پلی استر، یک لایه دیگر قیر و فویل و برای استحکام بیشتر از یک لایه تیشو است. به طور معمول ضخامت این نوع ایزوگام نسبت به نوع تک لایه بیشتر بوده و در مکانهایی که میزان رطوبت زیاد است نظیر پشت بامها و دیوارهای بیرونی از این نوع ایزوگام استفاده می کنند.

قیمت این نوع عایق های رطوبتی نسبت به نوع تک لایه آن بیشتر است اما باید گفت که به دلیل استفاده از مواد اولیه بیشتر انعطاف پذیری آن کم‌تر است.

میزان ضخامت این محصول بین ۳ تا ۵ میلی‌متر می باشد.
مهم‌ترین و اساسی ترین تفاوت ایزوگام تک لایه با دو لایه در تعداد لایه های آنها و میزان ضخامت این محصولات است. استفاده از ایزوگام دو لایه در مکانهای دارای نم و رطوبت کم مقرون به صرفه نبوده است.

راز بادوام بودن ایزوگام های درجه یک چیست؟

بیشتر تولید کنندگان و شرکتهای فعال در عرصه تولید عایقهای حرارتی نظیر ایزوگام، راز با دوام بودن ایزوگامهای درجه یک خود را رعایت تمام استاندارد های روز دنیا در ساخت این محصولات می دانند. رعایت استاندارد ها در با دوام بودن ایزوگامهای استفاده شده در داخل کشور و ایزوگامهای جهت صادرات تاثیر بسیار زیادی دارد.

راز با دوام بودن این محصولات در استاندارد های زیر خلاصه می شوند:

  • ایزوگامهای نوع H که به ایزو گامهای استاندارد پلیمری مشهور هستند که این محصولات برای استفاده در مناطق گرمسیری مناسب هستند.

 

  • استانداردهای ساخت ایزوگام پلیمری مناسب برای استفاده در مناطق سردسیری که به ایزوگام های نوع C مشهور هستند.

 

  •  ایزوگامهای SBS که این نوع محصولات دارای بهترین کیفیت هستند و طبق استانداردهای روز دنیا ساخته شده اند.

نحوه سرمایه گذاری با خرید ایزوگام مقاوم
نحوه سرمایه گذاری با خرید ایزوگام مقاوم

باید گفت که افراد برای خرید ایزوگام مقاوم و با کیفیت باید هزینه بیشتری پرداخت کنند اما این هزینه نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود زیرا این محصولات با کیفیت مانع بروز آسیب به سازه از طریق رطوبت و نم می شوند و طول عمر آن ها بسیار زیاد است و فرد بعد از چند سال نیاز به تعویض ایزوگام ندارد.

قیمت ایزوگام تاوریژ بام کارخانه تبریز
بیشتر بخوانید

بنابرین می‌توان هزینه پرداختی برای ایزوگام با کیفیت را نوعی سرمایه گذاری دانست. پرداخت هزینه بیشتر جهت خرید ایزوگام مقاوم از صرف هزینه مازاد در جهت ترمیم نم زدگی سازه و بسیاری عوامل دیگر جلوگیری می کند.

بهترین مراکز فروش ایزوگام مقاوم

بهترین مرکر فروش ایزوگام مقاوم در نمایندگیهای مجاز فروش این محصولات است. معمولا در نمایندگیهای رسمی این محصولات با درجه کیفی بالا و استحکام و دوام بیشتر و با قیمت مناسب عرضه می شوند. این مراکز دارای شرایط خرید متنوع هستند که یکی از این شرایط امکان خرید غیر حضوری این محصولات با قیمت مناسب بدون واسطه از درب کارخانه است.

مشاوره رایگان برای خرید ایزوگام از نمایندگی های فروش

مشاوره رایگان برای خرید ایزوگام از نمایندگی های فروش

در نمایندگیهای فروش ایزوگام کارشناسانی در حال خدمت رسانی هستند که مراجعین می توانند با ارتباط بر قرار کردن با این کارشناسان مشاوره های لازم را جهت خرید بهترین ایزوگام و محل مناسب استفاده از آنها دریافت نمایند‌. مشاوره های ارائه شده توسط، این اشخاص رایگان بوده و مراجعین می توانند تمام سوالات خود را از آن ها بپرسند.

نمایندگی های فروش ایزوگام سردسیری در تبریز

تبریز یکی از شهرهای نسبتا سردسیر ایران است به همین دلیل اکثر ایزوگامهای استفاده شده در این شهر ایزوگامهای مناسب مناطق سرد سیر بوده و بیشتر افراد به نمایندگیهای فروش ایزوگام این شهر مراجعه می نمایند تا ایزوگام مناطق سردسیری را خریداری نمایند.

این نوع ایزوگام و بسیاری دیگر از انواع ایزوگامها در نمایندگیهای موجود شهر تبریز عرضه می شوند.

این نمایندگیها جهت رفاه حال بیشتر مشتریان خود اقدام به عرضه ایزوگام تبریز به صورت عمده و بدون واسطه می نمایند و افراد می توانند با هزینه بسیار کم‌تر ایزوگام درجه یک و با کیفیت را که مناسب انواع مناطق سردسیر و گرمسیر است را خریداری کنند.

چهار مورد که هرگز در مورد ایزوگام نمی دانستید؟

چهار مورد که هرگز در مورد ایزوگام نمی دانستید؟

4نکته عمده در مورد ایزوگام ها وجود دارد که بیشتر افراد از آن ها اطلاعی ندارند. این نکات شامل موارد زیر هستند:
1. یکی از این موارد احساس بویی نظیر گازوئیل، روغن و بوی نامطبوع نظیر سوختگی هنگام خریدن محصول و یا نصب آن نشان دهنده نامرغوب بودن ایزوگام است.
2. مورد دومی که شاید شما تا کنون در مورد آن اطلاعی نداشته اید لمس ایزوگام خریداری شده با دست در جهت تشخیص مرغوبیت آن است. اگر ایزوگام را با دست لمس کردید و متوجه شدید که دست شما چرب و یا سیاه شد ایزوگام فاقد مرغوبیت بوده است. برای انجام این امر نیاز است سلفون موجود بر روی ایزوگام را بردارید.
3. بیشتر افراد گمان می کنند که اگر رول عایق سنگین باشد نشان دهنده کیفیت بیشتر محصول و استفاده بیشتر مواد اولیه در آن است اما باید گفت وزن رول های عایق حد استانداردی دارد که اگر میزان وزن آن بیشتر باشد نشان دهنده نا مرغوبیتی محصول است.
4. بهترین زمان مناسب برای اجرای ایزوگام است.

نرخ فروش ایزوگام ضد آب بردین دلیجان
بیشتر بخوانید

بهترین فصل برای نصب ایزوگام فصل های خشک نظیر ماه های شهریور و مهر است که میزان رطوبت بسیار کم است. اگر سطح زیر کار ایزوگام دارای رطوبت و نم باشد و در هوای بارانی ایزوگام را نصب کنید باعث خواهد شد که این عایق رطوبتی به طور کامل به سطح زیرین خود متصل نشود.

نصب ایزوگام در فصل خشک و گرم به دلیل بالا بودن دما محیط باعث می شود که ایزوگام به طور کامل به سطح زیرین متصل گردد و دوام و کیفیت سطح نهایی بیشتر گردد. بهترین بازه دمایی که می توان برای نصب ایزوگام معرفی کرد بازه دمایی بین ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد است و عایق کاری نباید در دمای زیر ۴ درجه سانتیگراد صورت گیرد.

لیست قیمت نمایندگیهای فروش ایزوگام در تبریز

نمایندگیهای فروش ایزوگام در تبریز طی یک حرکت مشتری مدارانه اقدام به تهیه لیستی تحت عنوان قیمت انواع ایزوگامها نموده است که افراد مراجعه کننده می توانند به راحتی با مراجعه به این لیست در جریان قیمت انواع ایزوگام ها قرار بگیرند.

خرید آنلاین ایزوگام تبریز آسان و بدون واسطه

خرید ایزوگام تبریز به دو صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. نمایندگیهای فروش ایزوگام در تبریز با ایجاد بسترهای لازم جهت خرید اینترنتی این امکان را فراهم نموده اند که افراد بدون صرف وقت و با پرداخت هزینه بسیار کمتر این محصولات را بدون واسطه خریداری نمایند.

بازرگانی هوبر از بزرگ‌ترین مراکز فروش ایزوگام است که افراد می توانند با مراجعه غیر حضوری به این مرکز انواع ایزوگام را بدون واسطه و به صورت عمده خریداری کنند.