خرید و فروش ایزوگام صادراتی در عراق | تحویل ایزوگام در مرز عراق

خرید و فروش ایزوگام صادراتی در عراق

خرید و فروش ایزوگام صادراتی در عراق توسط دفاتر نمایندگی ما صورت می گیرد. دفاتر نمایندگی ما در کشور عراق و سایر کشورها راه ارتباطی ما با مشتریان عزیز می باشد.
وجود دفاتر نمایندگی ها در کشور خودمان و سایر کشورهای خارجی در دنیا باعث می شود که مشتریان به راحتی بتوانند به محصولات مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند.
اگر محصولی را می خواهند از طریق همکاران ما در نمایندگی ها سفارش دهند و در مدت زمان کمی آن را تحویل بگیرند. هدف شرکت هوبر، ارائه بهترین کالا با بهترین کیفیت و قیمت ارزان می باشد.

ایزوگام چیست؟

همه شما در ساختمان خود ایزوگام را دیده اید اما آیا می دانید ایزوگام از چه جیزی ساخته شده است؟ و اینکه چه کاربردی دارد؟ ایزوگام یک پوشش مقاوم و محکمی می باشد که از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده است.
ایزوگام در مقابل اشعه نور خورشید، سرما و نفوذ آب جلوگیری می کند. یک ایزوگام با کیفیت تقریبا 15 سال عمر می کند. ایزوگام دارای وزن سبکی است و در طرح ها و رنگ های متنوعی ارائه می گردد. برای زیبایی و ماندگاری ساختمان خود می توانید از ایزوگام های طرح دار و رنگی استفاده نمایید.

شکل ظاهری یک ایزوگام با کیفیت

ایزوگام های زیادی در بازار توسط شرکت های مختلفی به فروش می رسد. اما آیا همه آنها دارای نشان استاندارد هستند؟ آیا همه آنها دارای کیفیت عالی هستند؟
برای اینکه بتوانید یک ایزوگام با کیفیت و استاندارد را بشناسید لازم است آگاهی خود را در این زمینه افزایش دهید.
یک ایزوگام استاندارد باید دارای نشان مخصوصی است که بر روی فیلم پلی اتیلن که روی عایق است چاپ شده است.
همچنین دارای تاریخ، ضخامت، وزن و نوع عایق رطوبتی است. شما با دانستن این ویژگی ها به راحتی می توانید یک ایزوگام با کیفیت را انتخاب و خریداری نمایید.
خرید و فروش ایزوگام صادراتی در عراق

مرکز خرید انواع ایزوگام صادراتی تبریز
بیشتر بخوانید

خرید و فروش ایزوگام صادراتی در عراق

در استان های مختلف در کشور عراق، دفاتر نمایندگی های ما وجود دارد که مشتریان به راحتی می توانند سفارشات خود را ثبت نمایند.
دفاتر نمایندگی در استان هایی مانند بغداد، بابل، بصره، انبار، حلبچه و ….. وجود دارد. این دفاتر به نمایندگی از ما کار خرید و فروش ایزوگام صادراتی در عراق را انجام می دهند.
ما خوشحال هستیم که می توانیم محصولات خود را برای تمامی مشتریان خود در سراسر جهان عرضه و صادر کنیم.

تحویل ایزوگام در مرز عراق

شرکت با توجه به درخواست های متقاضیان در نقاط مختلف کشور عراق، محصولات تولید شده را در مرز عراق، به دفاتر نمایندگی های خود صادر می کند.
سپس وظیفه ارسال محصولات به مشتریان برعهده دفاتر نمایندگی می باشد.
بنابراین شما می توانید در هر کجای کشور عراق که سکونت دارید به راحتی سفارش کالای خود را ثبت نمایید و آن را در مدت زمان کمی تحویل بگیرید.