قیمت روز ایزوگام طرح دار ارومیه

,
قیمت انواع ایزوگام در ارومیه

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

ارومیه یکی از شهرهای صنعتی ایران می باشد که همواره با تولیدات بروز و با کیفیت خود توانسته است در صنایع مختلف همواره جزء برترین شهرهای تولید کننده قرار بگیرد. ایزوگام یکی از بهترین تولیدات عرضه شده از این شهر می باشد که توانسته است به واسطه کارخانه های متعدد موجود اشتغال زایی خوبی را برای جوانان فراهم آورد.
با توجه به کیفیت مناسب و قیمت خوب عرضه شده ایزوگام های تولیدی در ارومیه مشتریان بسیاری توانسته‌اند به واسطه کیفیت و قیمت خوب این برند ایزوگام های خریداری شده را با رضایت مصرف نمایند.
قیمت روز ایزوگام طرح دار ارومیه

ایزوگام طرح دار ارومیه

یکی از جدیدترین تولیدات عرضه شده از کارخانه ارومیه ایزوگام هایی با فویل طرح دار و رنگی می باشد. ایزوگام های طرح دار با توجه به کیفیت خوب جزء برترین تولیدات از سوی این کارخانه در بازار خرید و فروش ایزوگام شناخته شده است. ایزوگام های ارومیه با دارا بودن روکش با کیفیت مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوای مختلف و اسیب های احتمالی دارا می باشند.
ایزوگام های ارومیه در انواع طرح دار و سایر عایق های رطوبتی تولید شده در طول هر ماه چندین بار برای کشورهای مختلف در تناژ بالا صادرات می شود.

قیمت روز ایزوگام

ایزوگام های طرح دار موجود در بازار که با برند ارومیه به فروش می‌رسند به دلیل دارا بودن قیمت مناسب همواره با فروش خوبی روبرو بوده اند. ایزوگام های طرح دار ارومیه جزء اولین تولیدات عرضه شده در بازار ایران بوده است؛ که به واسطه قیمت و کیفیت خوب خود توانسته است اعتماد مشتریان عمده را برای خرید عمده بدست آورد.
با توجه به کیفیت انتخابی ایزوگام طرح دار، قیمت آن نیز متناسب با آن خواهد بود. برای دریافت اطلاعات کافی از قیمت انواع ایزوگام های طرح دار می توانید از طریق تماس با کارشناسان هوبر اطلاعات لازم را به دست آورید.

قیمت انواع ایزوگام سنگ ریزه ای
بیشتر بخوانید