ایزوگام فویلدار دولایه بردین دلیجان

, ,
قیمت ایزوگام فویلدار

کارخانه بردین دلیجان یکی از بهترین تولید کنندگان در کشور محسوب می‌شود که توانسته است با ارائه بهترین کیفیت در تولید محصولات نفتی و انواع مختلفی از ایزوگام های مصرفی در صنایع گوناگون به عنوان یکی از معتبرترین عایق های رطوبتی در کشور شناخته شود.
همانطور که مستحضر هستید کیفیت ارائه شده در هر رول ایزوگام با برند بردین به گونه ای می باشد که با بیشترین مقاومت  در انواع مختلف عایق های رطوبتی در انواع ساده که پوشیده شده از پودرهای معدنی هستند و یا ایزوگام های چند لایه دارای روکش آلومینیومی در بازار خرید و فروش عرضه می گردد.
ایزوگام فویلدار دولایه بردین دلیجان

قیمت ایزوگام فویلدار

ایزوگام های فویلدار به عایق های رطوبتی گفته می‌شود که دارای روکش فویل آلومینیومی با ضخامت های متفاوت بین ۱۴ تا ۱۶ میکرون هستند.
بهترین ایزوگام های پایدار تولید شده از کارخانه های معتبر در کشور با نشان استاندارد در بازار عرضه می گردند. البته که ضخامت ایزوگام های ۴ میلیمتر بهترین ضخامت را نسبت به کیفیت و قیمت دارا هستند. برترین عایق های رطوبتی را می‌توانید با تماس با کارشناسان پیگیری نمایید.
عایق های رطوبتی دولایه فویلدار با برخورداری از قیمت هایی متفاوت و متناسب با ضخامت می توانند از طریق شرکت هوبر در اختیار مشتریان قرار بگیرند.

ایزوگام بردین دلیجان فویل دار

قیمت ایزوگام های بردین دلیجان از نوع فویل دار آن را می توانید بر اساس نرخ های تعیین شده روزانه استعلام نمایید. این اعلام قیمت و در اختیار گذاشتن اطلاعات در زمینه ایزوگام های فویلدار این برند توسط کارشناسان شرکت هوبر انجام می گردد.
اگر به دنبال خرید بهترین عایق های رطوبتی هستید می توانید برند بردین دلیجان را به عنوان محصولی با کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمایید.
ایزوگام های بردین دلیجان می توانند بر اساس درجه کیفی به عنوان عایق های رطوبتی صادراتی به عنوان محصولی پر مخاطب در بازارهای خارجی به فروش برسد.

اعلام قیمت ایزوگام برای پشت بام کارخانه دلیجان
بیشتر بخوانید