صادرات ایزوگام به ارمنستان | خرید ایزوگام بردین دلیجان

ایزوگام بردین دلیجان

خرید ایزوگام بردین دلیجان
خرید ایزوگام بردین دلیجان در فروشگاه اینترنتی ما امری آسان می باشد، کیفیت این محصول درجه یک است و شما می توانید نمونه های مرغوب و قیمت مناسب این محصول را تهیه کنید.
ایزوگام پوششی برای عایق نمودن سقف و دیوار است که در تمامی مناطق جغرافیایی مورد کاربرد می باشد اما در نواحی شمالی و جنوبی دارا آب و هوای شرجی و مرطوب هستند کاربرد بیشتری دارند، در این مناطق که بارش باران زیاد است یا به دلیل نزدیکی به دریا هوا دارا رطوبت بسیاری می باشد استفاده از ایزوگام اهمیت فراوانی دارد.
ایزوگام بردین دلیجان از نمونه های مرغوب این محصول همواره تولید می کند، کیفیت بالای محصولات این برند باعث شده که بسیار مورد توجه قرار بگیرند. از این رو مورد خوبی برای صادرات محسوب می گردند.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]از جمله کشور های که خواهان واردات ایزوگام های بردین دلیجان هستند می توانیم به ترکیه، ارمنستان، کویت، کشور های حاشیه خلیج فارس، عراق و … اشاره کنیم.[/box]
کارخانه تولید ایزوگام پلیمری

کارخانه تولید ایزوگام پلیمری

ایزوگام های پلیمری از جمله مشتقات ایزوگام هستند که دارا کاربرد های زیادی می باشند و از لحاظ کیفی بسیار نمونه هستند. ایزوگام پلیمری از قیر خالص ۷۰-۶۰ تشکیل شده و عنصر اصلی در این نوع ایزوگام قیر خالص ۷۰-۶۰ است که دارای کیفیت خیلی خوبی می باشد.
قیر خالص ۷۰-۶۰ از پالایش نفت خام به دست می آید و در اثر حرارت دادن نفت خام، بنزین حلالهای نفتی، نفت چراغ، نفت گاز و سایر روغن های سبک آن در برج های تقطیر پالایشگاه جدا شده و در گرمای بیش از حدود ۳۸۰ درجه (در فشار عادی) قیر آن به جا می ماند که به صورت جامد یا نیمه جامد است. قیر های خالص با درجه نفوذشان نامگذاری شده اند، قیر ۷۰_۶۰ در آب بندی بام به مصرف می رسد.
موارد مورد نیاز جهت ساخت ایزوگام پلیمری، قیر خالص ۷۰-۶۰، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیوم ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پلاستیک پشت لایه ایزوگام، پودر تالک، موادAPP درجه ۱ و ۲، پوشال گونی پلاستیکی مواد اولیه در ساخت ایزوگام های پلیمری هستند.
مشخصات ایزوگام بردین دلیجان

شرکت تولید کننده ایزوگام ایزوتک تبریز
بیشتر بخوانید

مشخصات ایزوگام بردین دلیجان

ایزوگام دلیجان نیازی به تعریف و تبلیغ ندارد زیرا از دیرباز در زمینه تولید انواع ایزوگام دارا سابقه بسیاری است، این برند مطرح از مارک های قدیمی تولید ایزوگام در ایران می باشد به همین خاطر برای اکثر ایرانی ها نامی آشنا در صنعت تولید این محصول است.
دلیجان توانسته در مدت فعالیتی که داشته رضایت مشتریان خود را تجربه کند، بهره گیری از مواد اولیه اعلا، استفاده از نیروی متخصص، بهره گیری از فناوری و تکنولوژی روز دنیا و … موجب شده که ایزوگام های دلیجان علاوه بر موفقیت در بازار داخلی در بازار های جهانی نیز توانسته اند به درخشش خوبی دست پیدا کنند.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]از لحاظ فنی مشخصاتی که ایزوگام های دلیجان دارد همواره مورد تایید اصول استاندارد هستند. ایزوگام های پلیمری دلیجان نیز توانسته اند در بازار رضایت مشتریان را به خاطر کیفیت خوبی که دارند جلب کنند.[/box]
ایزوگام های پلیمری در هنگام نصب بوی مطبوع قیر دارند و چسبندگی ایزوگام پلیمری به دلیل فاصله مولکولی کوچک بسیار بالا است و به همین خاطر ضخامت کمتری دارند.
صادرات ایزوگام دولایه به ارمنستان

صادرات ایزوگام دولایه به ارمنستان

ایزوگام های دولایه همانطور که از نام آن ها پیدا است از مقاومت بسیار بالایی بهره مند هستند و برای استفاده در مناطقی که بارندگی زیاد است و رطوبت بالا می باشد گزینه خوبی برای استفاده هستند.
ایزوگام های پلیمری نیز از کیفیت خوبی بهره مند می باشند که از جمله موارد خوب این محصول می توانیم به ماندگاری بالا پس از اجرا و نصب، انعطاف پذیری بالا در سرما و گرما اشاره کنیم.
همچنین ایزوگام های پلیمری به دلیل استفاده از قیر خالص ۷۰-۶۰ داری وزن مناسب و استاندارد بوده و از ایجاد بار اضافی بر روی ساختمان و سازه جلوگیری می کند.
این نوع عایق مطابق استاندارد های ملی ایران تولید شده و در گروه عایق رطوبتی نوع A محسوب می شود. برای تهیه نمونه های درجه یک این محصول می توانید با شماره های ذیل تماس بگیرید.

قیمت روز ایزوگام تبریز | بازار فروش ایزوگام بردین دلیجان
بیشتر بخوانید