قیمت بهترین ایزوگام ایران جهت صادرات به ارمنستان

قیمت-بهترین-ایزوگام-ایران-جهت-صادرات-به-ارمنستان

قیمت ایزوگام هایی که در ایران جهت صادرات به ارمنستان تولید می شوند، به دلیل کیفیت بالایی که دارند جهت صادرات به سایر کشورها نیز واجد شرایط هستند. کشورهای بسیاری به دلیل محدودیت های مختلف، قادر به تهیه و تولید ایزوگام برای مصارف داخلی خود نیستند. همین موضوع باعث می شود تا اقدام به واردات ایزوگام از سایر کشورهایی مانند ایران کنند. ایزوگام های ساخت ایران از فیلترهای متعدد و مختلفی گذر می کنند. گذار از این مراحل باعث می شود تا ایزوگام صادراتی، محصولی باکیفیت، مرغوب و درجه یک به شمار برود.
یکی از کشورهایی روابط تجاری پررونقی در زمینه صادرات و واردات ایزوگام با ایران دارد ارمنستان است. صادرات ایزوگام به ارمنستان به یکی از نقطه قوت های تجارت ایزوگام در ایران تبدیل شده است. کشور ارمنستان به دلیل آب و هوای خاص و همچنین محدودیت هایی که دارد، نمی تواند ایزوگام باکیفیت و مورد نیاز خود را به سادگی تامین کند. به همین دلیل جهت واردات ایزوگام از مدت ها پیش تا به امروز، کشور ایران را انتخاب کرده است.

ویژگی های ایزوگام پلیمری صادراتی

هنگامی که بحث ایزوگام های صادراتی در میان باشد، به شاخصه های مهم و متعددی توجه می شود. در این مبحت مواردی مانند وزن و ضخامت هر رول، نوع قیر مصرفی، اخذ یا عدم اخذ مجوزهای لازم و غیره از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. در زیر به برخی از مهم ترین ویژگی های ایزوگام پلیمری که جهت صادرات در نظر گرفته می شود اشاره شده است:

 •  میزان انعطاف پذیری ایزوگام های پلیمری بالا بوده و در شرایط مختلف آب و هوایی، دچار شکستگی یا ترک خوردگی نمی شود.
 • میزان مقاومت این ایزوگام دامنه دمایی بین 5- تا 100 درجه سانتیگراد را شامل می شود.
 •  یک ایزوگام پلیمری درجه یک و مرغوب، تمامی مجوزها و بیمه نامه های ضروری را از سازمان های مرتبط اخذ کرده است.
 •  وزن، قطر و ضخامت هر رول ایزوگام، مطابق با استانداردها بوده و ایده آل به حساب می آید.

مقایسه ایزوگام پلیمری و دمیده

به طور کلی تفاوت های نسبتا زیادی بین ایزوگام دمیده یا BOF و ایزوگام پلیمری یا BPP .وجود دارد. راه هایی جهت تشخیص تفاوت بین این دو ایزوگام موجود است، که در ادامه به آن ها پرداخته شده است:

 •  نخستین روش از طریق قرار دادن رول های هر دو ایزوگام در برابر آفتاب محقق می شود. اگر نایلون به سادگی از رول جدا شود، نشان از وجود گازوئیل در ترکیبات ایزوگام بوده و در نتیجه ایزوگام از نوع دمیده است. بالعکس در صورتی که نایلون به سختی از رول جدا شود، نشان از وجود قیر خالص در ترکیبات محصول بوده و در نتیجه ایزوگام از نوع پلیمری می باشد.
 • مقایسه-ایزوگام-پلیمری-و-دمیده در روشی دیگر می بایست پس از جدا کردن نایلون، ایزوگام را از قسمت قیر تا کرد. در صورتی که ایزوگام ترک خورده یا دچار شکستگی شود، از نوع دمیده می باشد. ایزوگام پلیمری به دلیل فاصله مولکولی کمی که دارد، به سادگی ترک نخورده و نمیشکند.
 •  ایزوگام پلیمری در حین نصب، بوی مطبوع و خوشایند قیر خالص می دهد. این در حالی است که ایزوگام دمیده بویی شبیه به گازوئیل دارد.
خرید عمده ایزوگام تبریز| ایزوگام صادراتی دولایه مارک جردن
بیشتر بخوانید

عوامل موثر در قیمت ایزوگام صادراتی

قیمت ایزوگام های صادراتی هیچ گاه ثابت نبوده و همواره در حال تغییر و نوسان می باشد. دلایل مختلفی باعث افزایش یا کاهش قیمت این محصول می شوند. از جمله موثرترین عوامل تاثیرگذار بر نوسان قیمت ایزوگام های صادراتی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فاصله کارخانه تولید کننده ایزوگام تا کشور مقصد. به عنوان مثال هزینه ارسال و صادرات ایزوگام به ارمنستان، نسبت به صادرات همین محصول به ترکیه بیشتر است؛ چراکه فاصله ایران تا ارمنستان بیشتر از فاصله ایران تا ترکیه است.
 •  وارداتی بودن یا نبودن برخی از مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید ایزوگام های صادراتی.
 •  نرخ تورم و افزایش قیمت مواد اولیه در کشور.
 •  تعداد رول های ایزوگام، وزن و ضخامت هر رول. از آن جایی که ایزوگام انواع مختلفی دارد، بی تردید قیمت برخی از آن ها مانند ایزوگام های چند لایه و طرح دار، نسبت به ایزوگام های ساده بیشتر است.

معرفی-بهترین-محصولات-ایزوگام-جهت-صادرات

معرفی بهترین محصولات ایزوگام جهت صادرات

همان طور که پیش تر نیز به این نکته اشاره شد، ایزوگامی جهت صادرات انتخاب می شود که از هر نظر کیفیت بالایی داشته باشد. این ایزوگام از نخستین مرحله تحت آزمایشات و بررسی های فراوانی قرار می گیرد. متخصصان حرفه ای بر کل پروسه تولید نظارت داشته و در صورت مشاهده هرگونه خطا یا مشکل، به خط تولید گزارش داده و محصول را جهت بررسی مجدد و رفع خطا به بخش مربوطه ارسال می کنند. پس از اتمام این مراحل و رد شدن از فیلترهای مختلف، محصول می بایست موفق به اخذ گواهی و مجوزهای مختلف از سازمان هایی نظیر بورس و گمرک شود. در غیر این صورت محصول از کیفیت کافی برخوردار نبوده و نمی توان آن را صادر کرد.

لیست قیمت روز انواع ایزوگام درب کارخانه

یکی از شیوه های خرید ایزوگام روش خرید مستقیم و بی واسطه از درب کارخانه یا تولیدی می باشد. در این روش خریدار و فروشنده به طور مستقیم با هم در ارتباط بوده و نیازی به شخص سوم یا واسطه وجود ندارد. بسیاری از خریداران عقیده دارند این روش خرید، مناسب تر و مقرون به صرفه تر از سایر روش ها است. در صورتی که شخص سومی به عنوان واسطه در این میان نقش داشته باشد، بی شک هزینه ای اضافه به عنوان حق الزحمه یا سود شخصی دریافت خواهد کرد. به طور کلی قیمت خرید ایزوگام به صورت مستقیم و از درب کارخانه، مناسب تر و اقتصادی تر است. به ویژه برای آن دسته از خریدارانی که قید خرید ایزوگام در متراژهای بالا را دارند.

ایزوگام فویلدار دولایه بردین دلیجان
بیشتر بخوانید

نکات-مهم-پیش-از-شروع-صادرات-ایزوگام-به-ارمنستان

نکات مهم پیش از شروع صادرات ایزوگام به ارمنستان

مدت هاست که صادرات ایزوگام به ارمنستان رونق زیادی یافته و به دنبال آن، روابط تجاری بین ایران و این کشور افزایش پیدا کرده است. به دلیل مرزهای مشترکی که میان این دو کشور وجود دارد، نه تنها ایزوگام بلکه محصولات زیادی بین این دو کشور رد و بدل می شود. یکی از نکات بسیار مهمی که در رابطه با صادرات ایزوگام به این کشور می بایست مورد توجه قرار بگیرد، وضعیت کلی آب و هوای آن به حساب می آید. ارمنستان کشوری با آب و هوای معتدل و نسبتا مرطوب محسوب می شود. با توجه به این موضوع ایزوگام هایی که جهت صادرات به این کشور انتخاب می شوند، بایستی از نوع دو یا سه لایه روکش دار بوده و محل مورد نظر را به خوبی عایق بندی کنند.
نکته پر اهمیت دیگر در این باره، انتخاب مناسب ترین وسیله نقلیه و همچنین روش انتقال می باشد. در رابطه با ارسال زمینی، هوایی، دریایی و غیره می بایست به درستی و دقت تصمیم گیری شود.

فهرست بازارچه های مرزی ارمنستان برای صادرات

ایران و ارمنستان با یکدیگر دارای مرز مشترک و بازارچه مرزی هستند. نوردوز ( NorDuz ) یکی از روستاهای واقع در استان آذربایجان شرقی بوده، که مرز مشترکی بین این دو کشور به حساب می آید. این روستا در کنار رودخانه ارس و در نزدیکی مرز ارمنستان واقع است. نوردوز یکی از بزرگ ترین بازارچه های مرزی ایران و ارمنستان به شمار می رود. این روستای نوردوزبه عنوان یکی از پل های ارتباطی و شاهراه های اصلی و مهم، در تجارت بین این دو کشور شناخته می شود.
نه تنها ایزوگام بلکه محصولات متنوع و مختلف دیگری نیز ( مانند گاز)، از ایران به ارمنستان و بالعکس به وسیله این مرز مشترک مبادله می شوند. مدتی پیش بازارچه مرزی بزرگ و جذابی در این روستا تاسیس شد. در این بازارچه کالاهای مختلفی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروش می رسد.

مشاوره-رایگان-برای-صادرات-آسان-ایزوگام-به-ارمنستان

مشاوره رایگان برای صادرات آسان ایزوگام به ارمنستان

ارمنستان از جمله کشورهایی است که در زمینه برطرف کردن برخی از نیازهای اصلی خود ناموفق مانده است. یکی از این نیازها تولید ایزوگام مرغوب و درجه یک می باشد. با توجه به افزایش و رشد ساختمان سازی در این کشور، نیاز به ایزوگام بیشتر از قبل محسوس شده است. نوع ایزوگامی که ارمنستان از ایران وارد می کند، باید با وضعیت آب و هوایی این کشور مطابقت داشته باشد. ایزوگام هایی که جهت صادرات به ارمنستان انتخاب می شوند، می بایست از حداقل کیفیت استاندارد و مطلوب برخوردار باشند. به عنوان مثال بهتر است در این ایزوگام ها از قیر پلیمری 70/60 استفاده شود.

خرید ایزوگام مناطق سردسیری پلیمری تبریز
بیشتر بخوانید

قوانین و شرایط ارسال ایزوگام با پلمپ گمرکی

قوانین و مقررات هر کشور در زمینه واردات و صادرات متفاوت می باشد. کشور ارمنستان نیز قوانین منحصر به فرد و مخصوص به خود را دارا می باشد. در ادامه به برخی از این شرایط با توجه به نحوه پلمپ گمرکی اشاره شده است:

 • جهت تشکیل پرونده در گمرک بسته به نوع محصولی که قرار است صادر شود مجوزهای مختلفی نیاز است. از جمله مهمترین آن ها می توان به قرارداد تحویل محصول، برگه محموله حمل و نقل ایزوگام، اظهارنامه ارزش گمرکی و غیره اشاره کرد.
 •  هزینه مالیات گمرک کشور ارمنستان متغیر بوده و می بایست پیش از اقدام به ارسال، از نرخ دقیق و به روز آن اطمینان حاصل کرد.
 •  این هزینه باید بر اساس واحد پول رایج آن کشور، یعنی درام ( Dram) پرداخت شود.
 •  مالیات گمرکی می بایست در مدت زمان 3 روز پرداخت شود. در غیر این صورت ما به ازای هر یک روز دیرکرد در پرداخت، در حدود 20% از کل هزینه گمرکی به عنوان جریمه از شخص دریافت می شود.

تماس ایزوگام هوبر

صادرات ایزوگام به ارمنستان

کشور ارمنستان به علت نزدیکی به مرزهای ایران به عنوان یکی از مقصد های صادراتی برای ایزوگام های درجه یک ایرانی تبدیل شده است. با توجه به درخواست های مکرر برای صادرات ایزوگام های دلیجان همواره این کشور توانسته است بهترین محصولات کارخانه دلیجان را با قیمتی مناسب برای استفاده در مصارف مختلف استفاده نماید.
ایزوگام های کارخانه دلیجان بر اساس استفاده مشتری در انواع مختلف از نظر ضخامت و روکش از طریق کانتینرهای باربری برای کشور ارمنستان از طریق مرزهای زمینی ارسال می گردد.

صادرات ایزوگام به ارمنستان با بهترین قیمت

اگر به دنبال صادرات ایزوگام برای کشور ارمنستان هستید می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق شرکت هوبر با قیمتی بسیار مناسب تهیه نمایید. افتخار شرکت هوبر این است که توانسته است انواع مختلف ایزوگام های درخواستی مشتریان را با قیمتی بسیار مناسب برای آنان فراهم آورد.
شرکت هوبر می تواند در انجام صادرات انواع مختلف ایزوگام به کشورهای مختلف نیز  همراه و کمک کننده خوبی باشد.