هوبر
خانه / ایزوگام دلیجان / صادرات ایزوگام به ارمنستان از کارخانه دلیجان

صادرات ایزوگام به ارمنستان از کارخانه دلیجان

کارخانه دلیجان با تولید بهترین عایق های رطوبتی که در طول فعالیت خود توانسته است در بازار رقابتی ایزوگام وارد نماید به عنوان یکی از بهترین برندهای تولیدی در کشور شناخته شود. با توجه به کیفیت مطلوب این نوع ایزوگام ها عموماً برای کشورهای مختلف نیز صادرات می گردد. از آنجایی که صادرات ایزوگام نیازمند مدارک لازم جهت ارسال برای کشورهای مختلف می باشد، کارخانه دلیجان با ایجاد تمهیدات لازم جهت صادرات با فراهم آوردن مدارک گمرکی و استانداردهای لازم در تولید ایزوگام توانسته عمده محصولات خود را با کیفیتی بسیار عالی برای کشورهای مختلف صادرات نماید.

با توجه به موقعیت قرارگیری کشور ایران امکان برقراری ارتباط با بسیاری از کشورهای مختلف از طریق راه های زمینی و آبی امکان پذیر می باشد. شرکت هوبر یکی از بهترین مراجع برای صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف می باشد.

صادرات ایزوگام به ارمنستان از کارخانه دلیجان

صادرات ایزوگام به ارمنستان

کشور ارمنستان به علت نزدیکی به مرزهای ایران به عنوان یکی از مقصد های صادراتی برای ایزوگام های درجه یک ایرانی تبدیل شده است. با توجه به درخواست های مکرر برای صادرات ایزوگام های دلیجان همواره این کشور توانسته است بهترین محصولات کارخانه دلیجان را با قیمتی مناسب برای استفاده در مصارف مختلف استفاده نماید.

ایزوگام های کارخانه دلیجان بر اساس استفاده مشتری در انواع مختلف از نظر ضخامت و روکش از طریق کانتینرهای باربری برای کشور ارمنستان از طریق مرزهای زمینی ارسال می گردد.

صادرات ایزوگام به ارمنستان با بهترین قیمت

اگر به دنبال صادرات ایزوگام برای کشور ارمنستان هستید می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق شرکت هوبر با قیمتی بسیار مناسب تهیه نمایید. افتخار شرکت هوبر این است که توانسته است انواع مختلف ایزوگام های درخواستی مشتریان را با قیمتی بسیار مناسب برای آنان فراهم آورد.

شرکت هوبر می تواند در انجام صادرات انواع مختلف ایزوگام به کشورهای مختلف نیز  همراه و کمک کننده خوبی باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام ثبت 117 | فروش عمده ایزوگام بام گستر دلیجان

ایزوگام ثبت ۱۱۷ | فروش عمده ایزوگام بام گستر دلیجان

ایزوگام ثبت ۱۱۷ بام گستر دلیجان یکی از برند های باکیفیت و مرغوب تولید شده …

Call Now Buttonتماس بگیرید