هوبر
خانه / ایزوگام تبریز / صادرات ایزوگام به ترکیه مارک شمایل بام تبریز

صادرات ایزوگام به ترکیه مارک شمایل بام تبریز

ایزوگام های صادراتی که از برندهای مختلف در کشور تولید می شوند با دارا بودن نشان استاندارد بین المللی توانایی ارسال برای تمامی کشورهای جهان را دارا می باشند. کارخانه ایزوگام شمایل بام تبریز با داشتن دقت فراوان در انتخاب مواد اولیه تیشو، پلی استر و قیر پالایشگاهی توانسته است بهترین ایزوگام ها را تولید نماید.

وجود نشان استاندارد بین المللی و درج مشخصات فنی بر روی لیبل می تواند انتخاب اطمینان بخشی را برای خرید عمد جهت صادرات فراهم آورد.

صادرات به عنوان یکی از پرسودترین راه های درآمد کارخانه ها محسوب می شود، زیرا در صادرات ایزوگام با قیمت واقعی به فروش می رسد. همچنین سود آوری خوبی را نه تنها برای کارخانه بلکه برای کل کشور ایجاد می نماید.

صادرات ایزوگام به ترکیه مارک شمایل بام تبریز

صادرات ایزوگام به ترکیه

با توجه به نزدیک بودن محل کارخانه ایزوگام شمایل بام تبریز به مرز مشترک ایران و ترکیه و کیفیت مطلوب ایزوگام شمایل بام تبریز، یکی از مهمترین ایزوگام های درخواستی کشور ترکیه می باشد زیرا هزینه حمل و نقل بسیار کاهش می یابد. کارخانه ایزوگام شمایل بام تبریز با بهترین کیفیت محصولات و بسته بندی مناسب محصولات خود را برای ارسال به کشور ترکیه با دارا بودن مجوزهای گمرکی اماده می نماید.

سلامت رول ها در حین حمل و نقل از جمله مواردی است که باید به آن توجه داشت. بنا براین بارگیری دقیق یکی از مهمترین راه های حفظ سلامت ایزوگام می باشد.

شرکت هوبر با تجربه کافی در این زمینه می تواند شما را در این امر یاری بنماید. جهت دریافت ایزوگام از درب کارخانه می توانید تنها با یک تماس محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

تماس ایزوگام هوبر

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام حفاظ تبریز | بهترین ایزوگام برای مناطق گرمسیر

ایزوگام حفاظ تبریز | بهترین ایزوگام برای مناطق گرمسیر

ایزوگام حفاظ تبریز یکی از برترین برند های ایزوگام تولید شده در شهر تبریز می …

Call Now Buttonتماس بگیرید