استعلام قیمت ایزوگام برای شیروانی

ایزوگام شیروانی

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

یکی از موارد مهم در خصوص استفاده از ایزوگام ها، عایق کاری سقف های شیروانی می باشد. گاهی در شهرهای مرطوب به دلیل رطوبت زیاد ممکن است که سقف های شیروانی به مرور زمان از بین بروند به همین علت با عایق کاری آن توسط ایزوگام در حفظ طول عمر آن تلاش می‌کنند.
پ ایزوگام های مخصوص شیروانی ها را می توانید با دریافت تخفیفات ویژه از طریق مرکز هوبر دریافت کنید. شرکت هوبر به عنوان یکی از مرجع های فروش مستقیم ایزوگام از درب کارخانه می تواند کمک کننده بسیاری در کاهش هزینه های شما باشد.
استعلام قیمت ایزوگام برای شیروانی

شیروانی را چگونه ایزوگام کنیم؟

ایزوگام های مخصوص شیروانی به دلیل مهارت خاص جهت نصب، نیازمند افراد با تجربه می باشد. سقف های شیروانی ها با دارا بودن سطح شیبدار و فلزی بودن شیروانی ها لازم است تمهیدات لازم جهت چسبیده شدن ایزوگام به شیروانی ها انجام شود با توجه به درجه شیب شیروانی ها عموماً از  روکش PIC جهت اجرای ایزوگام و چسبندگی آن بر روی شیروانی استفاده می کنند.
با استفاده از افراد ماهر می توانید کیفیت بهتری از ایزوگام های نصب شده را تجربه کنید. انواع مختلفی از ایزوگام های مخصوص شیروانی ها توسط بهترین کارخانه های ایران تولید شده اند. ایزوگام های طرح دار می توانند نمونه های مناسبی برای انتخاب عایق کاری شیروانی ها باشند.

ایزوگام شیروانی

از آنجایی که کارخانه های تولید کننده هر یک با توجه به نوع مواد استفاده در تولید ایزوگام دارای قیمت های مختلفی هستند می توانید جهت اطلاع از قیمت روز هر یک از انواع ایزوگام های مخصوص شیروانی با تماس با کارشناسان هوبر از قیمت هر یک از این برند ها جویا شوید.
کارشناسان هوبر با ارائه راهنمایی و معرفی ایزوگام های استاندارد بهترین گزینه انتخابی را برای شما فراهم می نماید. با استفاده از ایزوگام های طرح دار می توانید جلوه زیباتری به ساختمان خود ببخشید.

قیمت روز ایزوگام | ایزوگام مرغوب شرق دلیجان
بیشتر بخوانید