لیست قیمت عمده انواع ایزوگام

دریافت لیست قیمت عمده انواع ایزوگام جهت عایق کاری ساختمان از مهمترین اقداماتی ست که باعث می شود این محصول از تخریب، پوسیدگی و سستی سازه در اثر نفوذ آب جلوگیری به عمل می‌آورد.
از آنجایی که تخمین و برآورد هزینه لازم برای بنا کردن ساختمان یکی از مهمترین مراحل برای اخذ تصمیمات هوشمندانه و مدیریت هزینه‌های ساخت است، دانستن قیمت روز مصالح ساختمانی و محصولات مورد نیاز کمک شایانی به این اقدام می‌کند.
ایزوگام یک عایق رطوبتی به منظور آب بندی سازه‌های ساختمانی و تاسیساتی است که هم در زیر سازی و پی ساختمان و هم در بخش‌های بیرونی آن کاربرد دارد و از این جهت یکی از محصولات اصلی ساختمان سازی است.
بنابراین اطلاع از قیمت عمده ایزوگام، در وهله اول گامی برای تخمین دقیق‌تر بودجه لازم توسط پیمانکاران ساختمانی است. از سوی دیگر ممکن است شخص یا مجموعه‌ای قصد خرید عمده ایزوگام به منظور اخذ نمایندگی فروش را داشته باشند، در این صورت هم یکی از کاربردی‌ترین اطلاعات، اطلاع از قیمت بی واسطه ایزوگام به صورت عمده و البته از بهترین و مرغوب‌‌ترین کارخانجات است.
اگر در حوزه ساخت و ساز فعالیت می‌کنید، قصد گرفتن نمایندگی فروش ایزوگام را دارید و یا علاقه‌مند هستید از قیمت ایزوگام با کیفیت به صورت عمده مطلع شوید، در این مقاله با ما همراه باشید.
در ادامه این مطلب قصد داریم به طور جامع و کامل به بررسی قیمت ایزوگام‌های مرغوب تبریز، ارومیه و البته ایزوگام‌های صادراتی بپردازیم و تفاوت قیمت کارخانه و نمایندگی ایزوگام را مورد بررسی قرار دهیم.
تماس ایزوگام هوبر

ایزوگام دلیجان کرج | نمایندگی ایزوگام بام گستر دلیجان در کرج
بیشتر بخوانید

لیست قیمت ایزوگام تبریز درب کارخانه

باعث افتخار است که کشورمان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات ایزوگام با کیفیت در سراسر جهان است. ایزوگام تولید شده در کارخانجات شهرهای تبریز، ارومیه و دلیجان نیازهای صنعت ساختمان سازی ایران بزرگ، کشورهای همسایه و حتی برخی از کشورهای اروپایی به این عایق کاربردی و ضروری را تامین می‌کنند.
ایزوگام تبریز که یکی از مرغوب‌ترین ایزوگام‌های موجود در بازار ایران است، با وجود کیفیت فوق العاده بالا و تنوع در محصولات ایزوگام، از قیمت مناسبی برخوردار است. قیمتی که با خرید ایزوگام بی واسطه و از درب کارخانه به حداقل رسیده و از صرف هزینه‌های بیهوده جلوگیری به عمل می‌آورد.
برندهای معتبر تولید کننده محصولات ایزوگام تبریز که امکان خرید از درب کارخانه را فراهم کرده‌اند عبارتند از: شرکت ایزوگام سهند تبریز، ایزوگام قالاربام تبریز، ایزوگام حفاظ تبریز، ایزوگام بام گام تبریز، ایزوگام منتخب تبریز، ایزوگام سفید بام تبریز و…
با برقراری ارتباط با مجموعه هوبر می‌توانید از قیمت انواع مختلف محصولات ایزوگام باخبر شوید و با مقایسه هزینه و شرایط، مناسبترین، به صرفه‌ترین و با کیفیت‌ترین ایزوگام را خریداری نمایید.

قیمت خرید ایزوگام ارومیه بدون واسطه

قیمت خرید ایزوگام ارومیه بدون واسطه

پس از شهرستان دلیجان، مهمترین شهرهای شناخته شده در صنعت ساخت انواع ایزوگام، تبریز و ارومیه هستند. در بخش قبل به بررسی برندهای معتبر و شیوه خرید عمده ایزوگام مرغوب تبریز پرداختیم. اما خرید بدون واسطه ایزوگام ارومیه چگونه است؟ این نوع ایزوگام در مقایسه با ایزوگام تبریز از چه قیمت و کیفیتی برخوردار است؟ و…
اولین و معروف‌ترین شرکت تولید کننده محصولات ایزوگام در ارومیه، کارخانه ایزوگام بام گام عایق ارومیه بوده و هست. این کارخانه که از سال ۱۳۶۹ آغاز به فعالیت در حوزه ساخت عایق رطوبتی ایزوگام کرد، با عرضه و صادرات با کیفیت‌ترین ایزوگام‌ها در صدر جدول کارخانجات جهت خرید عمده ایزوگام قرار گرفته است.
کارخانه بام گام عایق ارومیه از سال ۱۳۸۹ تاکنون با تاسیس کارخانه‌های تولید الیاف مصنوعی و دیگر مواد اولیه لازم برای تولید ایزوگام قیمت تهیه مواد اولیه و در نتیجه قیمت رول‌های ایزوگام تولید خود را پایین آورده است.
به همین دلیل اگر قصد خرید عمده ایزوگام را دارید، خوب است بدانید ایزوگام ارومیه از بادوام‌ترین ایزوگام‌های بازار است که نسبت به محصولات هم سطح از  لحاظ درجه کیفی، من جمله ایزوگام تبریز قیمت مناسب تری دارد. دیگر کارخانجات معتبر در حوزه ایزوگام ارومیه عبارتند از:  ایزوگام نفیس ارومیه، ایزوگام بام گستران ارومیه، ایزوگام پیشگام عایق غرب، ایزوگام سپید بام ارومیه، ایزوگام سیمین بام ارومیه، ایزوگام مشعل بام سینا ارومیه، ایزوگام چتر بام ارومیه، ایزوگام تک بام ارومیه،
قیمت-فروش-ایزوگام‌های-صادراتی

نمایندگی های ایزوگام صادراتی ارومیه با قیمت مناسب
بیشتر بخوانید

قیمت فروش ایزوگام‌های صادراتی

ایزوگام یکی از مهمترین اقلام صادراتی ایران است. سالانه میلیون‌ها رول ایزوگام به کشورهای متعدد آسیای میانه از جمله پاکستان،  ترکمنستان، ترکیه، ارمنستان، عراق، افعانستان، جمهوری آذربایجان، روسیه، یمن و قزاقستان و برخی کشورهای اروپایی و آفریقایی صادر می‌شود.
ایزوگام‌های صادراتی با رعایت ویژگی‌ها و استانداردهای خاص که از لحاظ مرغوبیت تضمین بیشتری دارند؛ با پلمپ گمرک و رعایت قوانین خاص به مرز و کشور مقصد ارسال می‌شوند.
این ایزوگام‌ها مثل ایزوگام‌های عرضه شده در داخل کشور دارای انواع:

  • روکش دار و بدون روکش
  • یک لایه
  • دو لایه
  • سه لایه

هستند و به همین تناسب قیمت‌های متفاوتی دارند.
خوب است بدانید که با توجه به استانداردهای لازم برای پذیرفته شدن صادرات ایزوگام یک شرکت، همه مواد اولیه از جمله قیر باید خالص و با کیفیت باشند. با این اوصاف ایزوگام صادراتی قیمتی مناسب اما متناسب با کیفیت عالی خود دارد.

تفاوت قیمت کارخانه و نمایندگی ایزوگام

خرید ایزوگام مثل تمام محصولات و مصالح ساختمانی از طرق مختلف قابل انجام است که خرید بدون واسطه آن، بهترین و به صرفه‌ترین شیوه است. سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که ایزوگام را از درب کارخانه یا نمایندگی خریداری کنیم؟
کارخانه یا شعب مختلف یک شرکت، واحد‌هایی وابسته به برند اصلی هستند و از لحاظ کیفیت و قیمت تفاوت چندانی با هم ندارند. نمایندگی‌ها اما، اشخاص یا مجموعه‌هایی هستند که با عقد قراردادی با شرکت اصلی، با نام آن برند فعالیت می‌کنند.
در هر صورت امکان خرید عمده ایزوگام از مجموعه هوبر فراهم شده است  با توجه به رعایت نکات استاندارد، کیفیت و قیمت و موارد دیگر می‌توانید اقدام به خرید ایزوگام کنید.

لیست قیمت روز ایزوگام | فروش عمده ایزوگام تبریز با تخفیف ویژه | هوبر
بیشتر بخوانید

سفارش خرید عمده انواع ایزوگام

در آخرین بخش از نوشته قصد داریم راهنمای جامعی برای سفارش خرید عمده انواع ایزوگام به شما ارائه دهیم. معروف‌ترین و با کیفیت‌ترین ایزوگام‌های ایران تولید شده در کارخانجات دلیجان، تبریز و ارومیه هستند.
اگر می‌خواهید با قیمتی کمتر و کیفیت بالا ایزوگام را به صورت عمده تهیه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان فروش مجموعه هوبر برای خرید محصولات مختلف  از جمله ایزوگام بام گام عایق ارومیه، ایزوگام شرق گستر دلیجان، ایزوگام صدف گستر دلیجان، ایزوگام بام گام تبریز، ایزوگام منتخب تبریز و.. ایزوگام مورد نیاز خود را مستقیما از درب کارخانه خریداری کنید.