قیمت ایزوگام بدون فویل ارومیه

قیمت انواع ایزوگام

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

کارخانه ایزوگام ارومیه یکی از برترین کارخانه هایی است که توانسته است بهترین عایق های رطوبتی را در طول چندین سال گذشته در بازار عرضه نماید. فعالیت این کارخانه از دیرباز در جهت تولید انواع عایق های رطوبتی با کیفیت سبب شده است نیازهای عایق رطوبتی در ایران تأمین شود.
با توجه به تعداد مختلف انواع ایزوگام های تولید شده در کارخانه ارومیه همواره بهترین عایق ها جهت استفاده در مصارف مختلف و صنایع گوناگون از این تولیدی در حال عرضه می باشد. با توجه به اینکه عایق های رطوبتی ساده و بدون فویل دارای قیمتی ارزان تر و کاربردی تر هستند به عنوان محصول اصلی از کارخانه ارومیه در حال تولید می ‌باشد.
ایزوگام های بدون فویل در انواع تک لایه و دولایه و به صورت سفارشی تعداد لایه های بالاتر جهت استفاده در قسمت های گوناگون پروژه‌های عمرانی به منظور جلوگیری از نفوذ نم و باران استفاده می شود. وجود روکش مخصوص جهت عدم اصطکاک بر روی ایزوگام های بدون فویل نصب می شود.
قیمت ایزوگام بدون فویل ارومیه

نمایندگی ایزوگام ارومیه

کارخانه ارومیه با ایجاد نمایندگی در سراسر شهرهای بزرگ کشور تمامی محصولات خود را برای مصرف مشتریان ارائه نموده است. کارخانه‌های بزرگ ایران همواره با فروش محصولات خود در نمایندگی های فروش خود در سراسر کشور توانسته‌اند خدمات بهتری را برای مشتریان ارمغان بیاورند.
شرکت هوبر به عنوان مرکز فروش مستقیم ایزوگام از کارخانه ارومیه محصولات درخواستی شما را با بهترین کیفیت و به همراه نشان استاندارد برای مشتریان با قیمت واقعی کارخانه فراهم می نماید.

بهترین ایزوگام درجه یک | سایت فروش ایزوگام پلیمری تبریز
بیشتر بخوانید

قیمت انواع ایزوگام

اطلاعات لازم برای ایزوگام بدون فویل ارومیه را می ‌توانید با تماس با کارشناسان هوبر به دست آورید. ایزوگام های ساده با توجه به ضخامت و تعداد لایه هایشان دارای تفاوت قیمت می باشند، هر چند که به دلیل نداشتن فویل دارای قیمتی ارزان تر هستند. برای دریافت ایزوگام بدون فویل ارومیه می ‌توانید محصول خود را از هوبر دریافت کنید.