هوبر
خانه / ایزوگام پلیمری / قیمت ایزوگام استخر پلیمری

قیمت ایزوگام استخر پلیمری

تولید عایق‌های رطوبتی جهت عدم نفوذ آب به دیواره ها و کف استخر می‌تواند یکی از مهمترین تولیدات کارخانه های مختلف باشد. ایزوگام‌های استخری همواره از دیرباز به عنوان یکی از مهمترین مصالح مورد استفاده در ساخت و سازهای مختلف بوده است. امروزه ایزوگام های استخری طرح دار به گونه ای تولید شده اند که برخوردار از طراحی های زیبا هستند و می‌توانند زیبایی محیط و سازه استخر را دوچندان نمایند.

ایزوگامهای استخری ارزان ترین شیوه ایزولاسیون استخرها محسوب می‌شوند که همواره مورد استقبال خریداران بسیاری قرار دارد.

قیمت ایزوگام استخر پلیمری

ایزوگام مخصوص استخر

ایزوگام های پلیمری مخصوص استخر با برخورداری از مقاومتی بسیار بالا بهترین انتخاب برای عایق کاری استخر ها می باشند. همان طور که می دانید ایزوگام طرح دار با نقوشی متفاوت و رنگ پرمخاطب آبی می‌تواند انتخاب برتر نسبت به ایزولاسیون سازه استخر به شمار آید. ایزوگام‌های فویلدار با فویل آلومینیومی که دارای کیفیتی بالا و ضخامتی مناسب هستند نیز می توانند مورد استفاده برای استخرهای پرورش ماهی باشد.

ارائه کیفیت ایزوگام های استخری بر اساس نوع استخر از نظر کاربرد در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

بهترین قیمت ها با تفاوت نام برند از طریق کارشناسان هوبر در اختیار خریداران به صورت روزانه با اعمال تغییرات قیمت از نظر کاهش و یا افزایش قیمت قرار می گیرد.

خرید ایزوگام طرحدار پلیمری

با خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه تولید کننده می توان ایزوگام های طرح دار پلیمری را با نرخ مناسب تر دریافت کرد. ایزوگام های طرح دار استخری با فروش به صورت مستقیم از کارخانه توسط مدیریت بخش شرکت هوبر می تواند ارزان ترین نرخ ها را برای تمامی خریداران در سراسر کشور فراهم آورد.

ضمن اینکه بهترین کیفیت ها با نشان استاندارد برای آنان ارائه خواهد شد، تنها کافی است با یک تماس بهترین قیمت هر رول عایق رطوبتی را با کیفیت بالای روکش رنگی آن خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام امارات | خرید ایزوگام جهت صادارت

قیمت ایزوگام امارات | خرید ایزوگام جهت صادارت

قیمت ایزوگام در امارات به نسبت ایران گرانتر است در نتیجه سرمایه گذاری برای صادرات …

Call Now Buttonتماس بگیرید