قیمت ایزوگام چمنی طرح دار دولایه

, ,
قیمت ایزوگام طرح دار

انواع جدید عایق های رطوبتی که با عنوان ایزوگام های طرح دار در بازار عرضه می‌شوند با دارا بودن تنوع طرح و رنگ می توانند کاربردهای فراوانی در قسمت های مختلف داشته باشند.
با توجه به تنوع برندهای موجود در تولید ایزوگام های طرح دار همواره مشتریان برای خرید برندی که با کیفیت مناسب و قیمت مطلوب محصولات خود را ارائه می دهند، راغب هستند.
ایزوگام های دولایه با دارا بودن روکش طرح دار می توانند انتخاب خوبی برای عایق نمودن محل مورد نظر با مقاومت و طول عمر خوب باشند. قیمت این گونه عایق های رطوبتی طرح دار بر اساس برند انتخابی و متراژ مورد نظر دارای قیمت های متفاوتی می باشند. هرچند که قیمت ایزوگام های طرح دار به علت نوع روکش آن دارای قیمت بیشتری نسبت به سایر انواع ایزوگام می باشد.
قیمت ایزوگام چمنی طرح دار دولایه

ایزوگام دولایه طرح چمن

یکی از طرح های پرفروش ایزوگام طرح دار طرح چمن می باشد که با دارا بودن کیفیت رنگ عالی بدون خراشیدگی و آسیب به روکش از محل مورد نظر حفاظت نمایند. ایزوگام های طرح چمن به عنوان طرحی با طرفداران بسیار در کارخانه‌های تولیدی بر اساس سفارش در متراژ مختلف تولید عرضه می شوند.
شرکت هوبر به عنوان یکی از نمایندگان فروش مستقیم از کارخانه می تواند مشتریان را در خرید مستقیم بدون پرداخت هزینه اضافی یاری نماید. بر همین اساس ضمن پذیرفتن سفارش مشتریان در کمترین زمان ممکن ایزوگام مورد نظر را با قیمت کارخانه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
جهت اطلاع از قیمت روز ایزوگام طرح چمن می توانید با کارشناسان هوبر تماس حاصل نمایید.

خرید عمده ایزوگام تبریز| ایزوگام صادراتی دولایه مارک جردن
بیشتر بخوانید