ایزوگام برای کف استخر | فروش ایزوگام طرح لانه زنبوری | هوبر

تولید ایزوگام با طرح های متنوع

ایزوگام برای کف استخر
ایزوگام برای کف استخر می تواند در نمونه های رنگی و یا ساده قابل انتخاب و اجرا باشد. شرکت هوبر به عنوان یکی از مجموعه های عرضه کننده ایزوگام طرح دار، بهترین محصولات از جمله ایزوگام طرح لانه زنبوری را تولید و عرضه می نماید که برای سفارش عمده آن، می توانید با ما در تماس باشید.
عایق رطوبتی ایزوگام، برای محیط ها و پروژه های مختلف، با جنس و ویژگی های متفاوتی پیشنهاد می شود و یکی از کاربردهای این محصول، به جهت آب بندی کردن استخر می باشد و نوع استخر هم به نوبه خود، تعیین کننده نوع ایزوگام مورد استفاده خواهد بود.
برای استخر شنا، دارا بودن یک ظاهر مناسب، از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل پیشنهاد می شود که از ایزوگام طرح لانه زنبوری با رنگ آبی استفاده شود اما اگر برای عایق کاری استخرهای کشاورزی و …، قصد خرید ایزوگام دارید، می توانید از نمونه های دولایه فویلدار استفاده نمایید که هزینه های کمتری هم به دنبال دارد.
نحوه آب بندی استخر

نحوه آب بندی استخر با ایزوگام

برای آب بندی کردن و عایق کاری استخر، روش های متعددی وجود دارد که یکی از نمونه های پرکاربرد آن، استفاده از ایزوگام خواهد بود و بدون شک، با توجه به این که در چنین فضایی، ایزوگام، مستقیم و مداوم با آب در تماس است، پس باید از ایزوگام هایی با کیفیت بالاتر استفاده نمود.
ایزوگام پلیمری، نوع خاص و ویژه ای از عایق های رطوبتی محسوب می شود که برای نصب و اجرا در چنین فضایی پیشنهاد می شود و اگر به درستی، اجرا شود، می تواند نتیجه خوبی هم به همراه داشته باشد.
اما در میان برندهای موجود در بازار، اگر بخواهید یک نوع ایزوگام پلیمری خوب و استاندارد تهیه نمایید، ایزوگام مارک بردین دلیجان، گزینه خوبی به حساب می آید.
بهترین نوع ایزوگام برای استخر

ایزوگام ساده و طرح دار | بازار فروش انواع ایزوگام پلیمری استاندارد
بیشتر بخوانید

بهترین نوع ایزوگام برای استخر

اما اگر برای شما، ظاهر استخر هم مهم محسوب می شود، پیشنهاد می کنیم که از ایزوگام های طرح دار استفاده نمایید که تولید این دست از محصولات، با طرح و رنگ های متنوعی انجام می شود.
ایزوگام طرح دار به دلیل دارا بودن فویل های رنگی و طرح دار در قسمت بیرونی، و شرایط خاص به کار رفته در تولید آن ها، دارای قیمت های به نسبت بالاتری هم هستند اما این قیمت های بالاتر، با توجه به ظاهر زیباتری که دارند، قابل چشم پوشی می باشد.
انتخاب ایزوگام طرح دار برای خرید عمده، یکی دیگر از فرصت های همکاری با شرکت هوبر را فراهم می آورد که برای استفاده از چنین موقعیتی می توانید با ما در تماس باشید.

سفارش عمده ایزوگام طرح دار

سفارش عایق های رطوبتی طرح دار از کارخانه، به صورت مستقیم، نیاز به این دارد که حجم بالا و عمده بخواهید سفارش دهید تا هم از نظر هزینه و هم زمانی که صرف می نمایید، برای شما، دارای صرفه های اقتصادی باشد.
به هر حال، توسط مجموعه ای نظیر شرکت هوبر، این قابلیت و فرصت برای شما ایجاد می شود که بتوانید برای خرید انواع محصولات ایزوگام، اقدام نمایید و بدون شک، این فرصت می تواند محاسن زیادی هم به دنبال داشته باشد.
در کنار محصولی مانند عایق های رطوبتی طرح دار، انواع ایزوگام تک لایه، دولایه و … هم تولید می شود که این محصولات را هم می توانید در سفارشات خود، لحاظ نمایید.
شرکت ایزوگام هوبر

تولید ایزوگام با طرح های متنوع

با رشد و رونق صنعت تولید عایق های رطوبتی، امروزه طرح ها و مدل های متنوعی از ایزوگام های طرح دار، در حال تولید می باشند که این محصول کاربردی، برای پروژه های مختلف، مناسب خواهند بود.
استخر، زمین های ورزشی، دیوار و … از جمله این پروژه هایی خواهند بود که با استفاده از ایزوگام طرح دار، هم می توانند ظاهر مناسبی داشته باشند و هم به عایق کاری، اقدام نمایند.
سفارش انواع ایزوگام خوب و استاندارد را از طریق مجموعه هوبر می توانید به انجام رسانید که قیمت خوب و محصول خوب را از این راه می توانید تهیه نمایید.

ایزوگام استخر | فروش عایق رطوبتی طرح دار برای استخر
بیشتر بخوانید