ایزوگام مناسب برای دیوار دولایه

مزایای نصب ایزوگام روی دیوار

دقت در انتخاب ایزوگام برای خرید عمده یکی از مهمترین مسائلی است که نیازمند شناخت کامل از انواع ایزوگام می باشد. همانطور که در قبل به استحضار رسانده ‌ایم کارخانه های متعددی در حال تولید بهترین ایزوگام های با کیفیت ایرانی هستند، که با تنوع محصولات خود توانستند اولویت خرید هر مشتری قرار بگیرند.
ایزوگام هایی که برای استفاده در دیوار تولید می شوند می توانند با استفاده از مواد اولیه درجه یک با بالاترین درجه کیفی در بازار عرضه شوند. استفاده از ایزوگام برای عایق نمودن دیوار در بخش هایی که قابل دید می باشند می توان از ایزوگام های فویلدار استفاده کرد و برای دیوارهایی که دربخش های داخلی ساختمان که در هنگام فرایند ساخت نیازمند عایق رطوبتی هستند می توان از ایزوگام های تک لایه و یا دو لایه بدون روکش استفاده کرد. در این هنگام عموما ایزوگام ها به عنوان جلوگیری از نفوذ نرم و آب در حوضه های آبریز مانند دیوارهای سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.
ایزوگام مناسب برای دیوار دولایه

ایزوگام دولایه برای دیوار

ایزوگام هایی که به عنوان عایق رطوبتی برای دیوارها در شهرهای مرطوب و پرباران استفاده می‌شوند می تواند از انواع جدید عایق های رطوبتی با عنوان ایزوگام های طرح دار استفاده شود. ایزوگام های دولایه مناسب برای دیوار می توانند علاوه بر ایجاد کیفیت بیشتر در زیبایی محیط نیز نقش مسنقیمی داشته باشند.
برای ایزوگام نمودن دیوار ها برحسب نوع مکان مورد نظر به لحاظ دیوار خارجی که نقش نمای ساختمان را نیز برعهده دارد و چه در دیوار هایی که در قسمت های داخلی ساختمان نیازمند عایق کاری هستند، می توان از انواع ایزوگام های دو لایه به صورت ساده و یا فویل دار استفاده کرد.
جهت خرید انواع بهترین ایزوگام های دولایه برای دیوار می توانید با کارشناسان هوبر سفارش خود را ثیت نموده تا محصول را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید.

فروش ایزوگام خوب قیمت مناسب هوبر
بیشتر بخوانید