هوبر
خانه / ایزوگام تبریز / قیمت ایزوگام تبریز در کارخانه برای صادرات

قیمت ایزوگام تبریز در کارخانه برای صادرات

صادرات ایزوگام از جمله کالاهایی محسوب می‌شود که با حاشیه سود بالا می‌تواند ارزآوری و سودآوری خوبی را برای کارخانه به دنبال داشته باشد و با افزایش گردش اقتصادی در کشور نقش موثری را ایفا نماید.

کارخانه های متعددی در تلاش هستند که محصولات خود را در جهت صادرات تولید نمایند، یکی از بهترین انواع تولیدکننده عایق های رطوبتی کارخانه تبریز می باشد، که عمده محصولات خود را با توجه به استانداردهای جهانی و نیاز جهانی بازار تولید می نماید. از این رو همواره به دلیل قیمت مناسب و کیفیت عالی این برند محصولات به طور سالیانه برای کشورهای مختلف ارسال می گردد.

یکی از مواردی که برای صادرات ایزوگام الزامی است داشتن نشان استاندارد بین المللی می باشد. سازمان استاندارد جهت ارائه این نشان نمونه‌ای از ایزوگام تولیدی را جهت بررسی در آزمایشگاه های تخصصی مورد سنجش قرار می دهند و بر اساس کیفیت آن طبق آیین نامه ها نشان را اعطا می نمایند.

قیمت ایزوگام تبریز در کارخانه برای صادرات

قیمت ایزوگام صادراتی تبریز

ایزوگام های تولید شده بر اساس میزان کیفیت و مواد اولیه به کار برده شده دارای قیمت های مختلفی می باشند. از آنجا که ایزوگام های صادراتی از بهترین مواد اولیه در تولید بهره جسته اند دارای قیمت بیشتری می باشند. کیفیت به عنوان اساسی ترین عامل در افزایش قیمت ایزوگام به شمار می‌آید.استفاده از قیر پالایشگاهی با کیفیت می تواند تا حد چشمگیری کیفیت عایق های رطوبتی را بهبود بخشد.

اگر به دنبال خرید ایزوگام با قیمتی ارزان هستید می توانید از طریق کارخانه اقدام به خرید عمده نمایید بر همین اساس شرکت هوبر با شکل ‌گیری سایت های خرید و فروش امکان ارائه ایزوگام های ارزان از درب کارخانه را بدون واسطه برای مشتریان فراهم نموده است.

جهت خرید ایزوگام برای صادرات همراه با مجوز های گمرکی می توانید از طریق شرکت هوبر اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین ایزوگام پلیمری | خرید ایزوگام پلیمری تبریز

بهترین ایزوگام پلیمری | خرید ایزوگام پلیمری تبریز

بهترین ایزوگام تولید شده ایزوگام پلیمری می باشد که در فرایند تولید ان از قیر …

Call Now Buttonتماس بگیرید