بهترین ایزوگام برای پشت بام دولایه فویلدار

,
هزینه ایزولاسیون با قیمت و کیفیت عالی

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

پیشرفت فناوری و دانش جدید در جهت تولید عایق های رطوبتی سبب شده است که محصولات تولید شده در کارخانه های تولید عایق رطوبتی با استفاده از تجهیزات پیشرفته به سوی کاهش مصرف انرژی قدم بردارند. تولید ایزوگام های جدید به عنوان عایق رطوبتی با چسبندگی بسیار بالا و نصب راحت سبب شده است که بسیاری از مشتریان با رضایت از خرید این محصول بتوانند از پشت بام خانه هایشان به خوبی در برابر باران و برف حفاظت نمایند.
 بهترین ایزوگام برای پشت بام دولایه فویلدار

ایزوگام پشت بام

ایزوگام های پیش ساخته جهت عایق نمودن پشت بام ها از جمله مواردی است که با فروش عمده ای برخوردار می باشد. تولید ایزوگام برای پشت بام از بهترین کارخانه های کشور با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می شود. وزن سبک ایزوگام های تولید شده با ضخامت مناسب می‌تواند با کمترین فشار ممکن به وزن سازه از پشت بام در برابر شرایط جوی به خوبی ایفای نقش نماید.
ایزوگام های مناسب برای پشت بام را می ‌توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت هوبر با قیمتی مناسب از بهترین برندهای تولیدی با نشان استاندارد دریافت کنید.

ایزوگام دولایه فویلدار

عمده ترین تولیدات ایزوگام که جهت عایق کاری پشت بام ها استفاده می شود، ایزوگام های دولایه فویلدار می باشند. ایزوگام های دولایه با دارا بودن روکش فویل آلومینیومی علاوه بر جلوگیری از نفوذ باران و رطوبت به سقف از تابش مستقیم نور خورشید نیز جلوگیری به عمل می آورند.
کیفیت این نوع ایزوگام ها به گونه ای است که در برابر حرارت خورشید بدون تغییر شکل می توانند به حالت اولیه خود از سقف خانه ها حفاظت نماید.
ایزوگام های دولایه فویلدار را می توانید با ضخامت های مختلف و وزن متناسب با آن با قیمتی مناسب از طریق شرکت هوبر خریداری نمایید، هوبر با فروش مستقیم از درب کارخانه می تواند بهترین قیمت را برای مشتریان خود فراهم آورد.

قیمت ایزوگام استخر پلیمری
بیشتر بخوانید