بهترین ایزوگام برای پشت بام از محصولات کارخانه تبریز

خرید عمده ایزوگام درجه یک تبریز

استفاده از ایزوگام به عنوان یک عایق رطوبتی برای جلوگیری از نفوذ نم و باران در پشت بام ها یک عامل اساسی در حفظ ایمنی ساختمان به شمار می آید. نسل جدید عایق های رطوبتی با چسبندگی بسیار بالا و بدون صرف وقت زیاد و با نصب راحت توسط افراد متخصص انجام می پذیرد.
ایزوگام های جدید که بر اساس دانش و فناوری روز تولید شده‌اند با مقاومت بالا در برابر هرگونه ضربه و طول عمر خوب می‌توانند از سازه شما در برابر شرایط جوی مختلف حفاظت نمایند. اگر به دنبال ایزوگامی مرغوب برای پشت بام خانه ها می گردید، شرکت هوبر با دارا بودن تجربه کافی در زمینه انواع ایزوگام پیش ساخته می تواند راهنمای خوبی برای شما در خرید عمده باشد.
کارخانه تبریز با دارا بودن سابقه طولانی در تولید ایزوگام توانسته است بیشترین رضایت مشتریان را از محصولات خود داشته باشد انواع مختلف عایق های رطوبتی تولید شده در سراین تولیدی سبب شده است نیاز به هر گونه ایزوگام در داخل کشور تامین شود.
بهترین ایزوگام برای پشت بام از محصولات کارخانه تبریز

ایزوگام پشت بام تبریز

بر اساس ضخامت و نوع روکش ایزوگام های مناسب برای پشت بام ها طبقه بندی می شوند. مشتریان می‌توانند بر اساس میزان ضخامت در تعداد لایه ها و نوع روکش عایق رطوبتی خود را انتخاب نمایند. مناسب ترین ایزوگام از نظر روکش ایزوگام هایی با فویل آلومینیومی می‌باشند. ضخامت استاندارد برای عایق کاری پشت بام باید بین 3.5تا ۴ میلیمتر باشد.
برای خرید عمده بهترین ایزوگام جهت عایق کاری پشت بام می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت ایزوگام های کارخانه تبریز اقدام به خرید عمده از این برند نمایید. شرکت هوبر نماینده پخش مستقیم ایزوگام از کارخانه برای مشتریان امکان خرید آسان با قیمت عمده را فراهم نموده است.

کارخانه ایزوگام جردن تبریز با تولید محصولات صادراتی
بیشتر بخوانید