بهترین نوع ایزوگام تبریز جهت صادرات

بهترین نوع ایزوگام تبریز جهت صادرات

صادرات ایزوگام تبریز به کشورهای مختلف در سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته است که بهترین نوع آن را جهت ارسال به سایر کشورها میتوان از طریق این مجموعه خریداری نمود.

تا حدود چهل سال پیش، استفاده از آسفالت و قیرگونی برای عایقبندی رطوبتی ساختمان‌ها بسیار متداول بود. اما پس از ظهور ایزوگام، عایقکاری بناها در تمام مراحل پی، فونداسیون، ایزوله کردن دیوارها، سرویس بهداشتی و پشت بام به وسیله این محصول انجام می‌گیرد . ایزوگام به نوعی عایق رطوبتی پیش ساخته اطلاق می‌گردد.

این محصول عموماً دو لایه بوده و از تیشو الیاف شیشه و پلی استر که با قیر تقویت و با پلیمر پوشش داده شده است ساخته شده . خواستگاه اولیه ایزوگام را کشور ایتالیا عنوان می‌کنند که پس از آن در کشورمان ایران نیز از خطوط تولید ایزوگام الگوبرداری شد. در حال حاضر ایران در تولید ایزوگام  خودکفا شده و حتی اقدام به صادرات این محصول نیز می‌نماید . در ادامه با صادرات ایزوگام به برخی کشورها بیشتر آشنا خواهیم شد.

تماس ایزوگام هوبر

انواع ایزوگام های صادراتی درجه یک

 

ایزوگام ، ماده ای موثر برای جلوگیری از نفوذ رطوبت در بخش‌های مختلف ساختمان می‌باشد. از جمله مواد به کار رفته در تولید ایزوگام می‌توان به:

 • قیر صنعتی
 • اتکتیک پلی‌پروپیلن
 • پشم شیشه
 • پلی‌استر سوزنی
 • پودرتالک
 • فیلم پلی‌ اتیلن

فویل آلومینیومی اشاره کرد.

معمولاً ایزوگام هاي استاندارد موجود در بازار دارای ابعاد 1 در 10 متر، ضخامت 3.5 الی 4.5 میلیمتر و وزن 40 الی 45 کیلوگرم هستند. اگر در ساختار ایزوگام از اتکتیک پلی پروپیلن استفاده شود، به آن ایزوگام نوع A میگویند که این ایزوگام بسیار مرغوب می‌باشد.

انواع ایزوگام خوب کارخانه تبریز
بیشتر بخوانید

برای صادرات ایزوگام باید به نوع آب و هوای آن کشور توجه کرد. به همین منظور، ایزوگام صادراتی نوع H برای مناطق گرمسیر، ایزوگام نوع C برای مناطق سردسیر و ایزوگام نوع SBS و APP نیز برای دیگر مناطق مورد استفاده قرار می‌گیرند.

صادرات ایزوگام به کشور عراق

صادرات ایزوگام به کشور عراق

 

کشور عراق از همسایگان ایران می باشد و از دیرباز صادرات و واردات کالا بین دو کشور مرسوم بوده است همچنین در سال‌های اخیر نیز صادرات انواع کالا برای تجار ایرانی بسیار سودآور بوده است. از جمله اقلام صادراتی ایران به عراق، ایزوگام می‌باشد.

مانند هر کشور دیگری، قبل از اقدام به صادرات به عراق بایستی شرایط و استانداردهای این کشور را در نظر گرفت که مهمترین مسئله در ارسال ایزوگام به عراق، آب و هوای گرمسیری این کشور است؛ لذا ساختار رول های ایزوگام باید با این شرایط منطبق باشد.

همچنین وزن رول ها میتواند در حدود 38 کیلوگرم باشد. اصولاً ایزوگام دولایه پلیمری فویل دار و همچنین ایزوگام بدون فویل در عراق بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند که قیمت تمام شده رول ها نیز بایستی متناسب با کیفیت محصول باشد تا فروش ایزوگام های صادراتی به خوبی صورت انجام گردد.

صادرات ایزوگام تبریز به کشور ارمنستان

 

ارمنستان از کشورهای همجوار ایران بوده و از دیرباز یکی از مقاصد صادراتی کالاهای ایرانی به شمار می‌رفته است. از  اقلام ارسالی به ارمنستان شامل ایزوگام نیز هست  ایزوگام های دولایه جزو محصولات پرفروش می باشند. این نوع محصول مقاومت بسیار بالایی داشته و برای مناطق پر بارش و با رطوبت بالا، مناسب می‌باشد. در همین راستا می‌توان به ایزوگام پلیمری نیز اشاره کرد.

بهترین قیمت ایزوگام صادراتی شرق
بیشتر بخوانید

ایزوگام  نسبت به تغییرات دمایی بسیار منعطف بوده و از ماندگاری بالایی برخوردار است، همچنین در ساختار ایزوگام پلیمری از قیر خالص 70-60 استفاده شده تا عایق وزن مناسبی داشته باشد.

شایان ذکر است که صادرات به ارمنستان از طریق ترانزیت زمینی انجام می گیرد و تمامی اقلام وارد شده به خاک ارمنستان مشمول تعرفه گمرکی می‌باشند.

فروش ایزوگام صادراتی به گرجستان

 

علیرغم نبود مرز مشترک بین دو کشور ایران و گرجستان، مبادلات تجاری بین دو کشور بسیار گسترده و سودآور است و از سوی دیگر گرجستان برای ایران ، به منزله دروازه ای به سوی بازارهای جهانی است. یکی از اقلام صادراتی ایران به گرجستان ،ایزوگام  می‌باشد. در سال‌های اخیر، شهر تفلیس به علت رونق ساخت و ساز نیاز بسیاری به عایق‌های رطوبتی داشته است به همین دلیل صادرات ایزوگام تبریز به گرجستان به ویژه تفلیس بسیار سرعت گرفته است.

مسیرهای در دسترس برای صادرات به گرجستان، مسیرهای هوایی، دریایی، جاده‌ای و ریلی هستند. البته مسیر دریایی که از طریق بندر عباس انجام می‌گیرد، نسبت به دیگر مسیرها هزینه بالایی داشته و چندان مقرون به صرفه نمی‌باشد. مسیر هوایی نیز ، اغلب نسبت به مسیرهای دیگر پرهزینه است اما مسیر ریلی از طریق آستارا و کشور آذربایجان مقرون به صرفه تر از سایر روش‌ها می‌باشد.

خرید ایزوگام صادراتی همراه با پلمپ گمرکی

خرید ایزوگام صادراتی همراه با پلمپ گمرکی

 

همانگونه که پیشتر نیز گفته شد کشور ایران در سال‌های اخیر در زمینه تولید ایزوگام پیشرفت قابل توجهی داشته است. کشورهای بسیاری هدف صادرات ایزوگام تولیدی ایران بوده اند و ارسال این محصول به دیگر کشورها، کسب و کاری بسیار سودآور است که  در همین راستا ،تاجران ایزوگام می‌توانند ایزوگام مرغوب صادراتی را از تولیدکنندگان داخلی خریداری نمایند. در حال حاضر شرکت‌های تولیدی بسیاری اقدام به فروش و ارسال ایزوگام صادراتی برای بازرگانان کرده و محصول خریداری شده را بر اساس نوع توافق در مرز و یا کشور مقصد تحویل مشتری می‌دهند. این اقلام ،همراه با انجام تمام مراحل قانونی و پلمپ گمرکی بوده و مسیر صادرات را برای تجار به شدت هموار می سازند.

تولید بهترین کیفیت ایزوگام طرح دار
بیشتر بخوانید

 

انواع ایزوگام های :

 • تک لایه
 • دو لایه
 • طرحدار
 • ماسه ای
 • سنگریزها

مناسب صادرات هستند. این محصولات بسته به نیاز خریداران و با بهترین کیفیت در مرزهای کشورهای مقصد قابل تحویل هستند.

در این مقاله بر آن بودیم تا شما را با صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف آشنا کنیم. ایزوگام ،نوعی پوشش پیش ساخته است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت در بخش‌های مختلف ساختمان به کار گرفته می شود. در ساختار ایزوگام از مواد متعددی استفاده می‌شود که مهمترین آن‌ها ، قیر صنعتی و اتکتیک پلی‌پروپیلن هستند. این دو ماده نقش اساسی در وزن و کیفیت ایزوگام ایفا  می‌کنند.

ایزوگام انواع مختلفی دارد که کاربرد هر نوعی از آن بستگی به آب و هوا و میزان رطوبت منطقه مورد نظر دارد. از آنجایی که صادرات ایزوگام تبریز به کشورهای بسیاری از جای جای جهان صورت میگیرد، رعایت شرایط آب و هوایی کشورهای مقصد بسیار ضرورت دارد. بازرگانان می‌توانند محصولات مورد نظر خود را از طریق وب سایت های معتبر سفارش داده و با طی مراحل قانونی در کشور مقصد تحویل بگیرند.

 

1 پاسخ

تعقیب

 1. […] از بین چند گزینه، اقدام به خرید نمونه مورد نظر نماید. ایزوگام صادراتی درجه یک، معمولا قیمت بیشتری به ازای هر رول دارند؛ اما از مرغوب […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *