کارخانه تولید ایزوگام بام گستران ارومیه

شرکت ایزوگام بام گستران ارومیه

تولید انواع عایق عای های رطوبتی بر اساس میزان مصرف و تقاضای بازار می تواند در نوع تولیدات کارخانه ها و گرایش آن ها به تولید نوع خاص از ایزوگام بر حسب سفارشات اثر گذار باشد.
کارخانه های تولید ایزوگام در ارومیه با توجه به فعالیت های روز افزون خود در زمینه تولید هرچه بیشتر ایزوام های با کیفیت توانسته اند با رشد و شکل گیری تعداد کارخانه هی متعدد در این امر موفقیت های خوبی را کسب نمایند. توجه به کیفیت خوب ایزوگام در تولید سبب شده است که برندهای فعال با میزان مشتری بیشتر رو به رو باشند و از این طریق با تثبیت در جایگاه رقابتی فروش ایزوگام، قدم های خود را استوارتر پیش برند.
یکی از برترین نمونه های تولید عایق رطوبتی در ارومیه می توان به کارخانه ایزوگام بام گستران اشاره کرد.
کارخانه تولید ایزوگام بام گستران ارومیه

شرکت ایزوگام بام گستران ارومیه

شرکت ایزوام بام گستران بنیان گذار تولید عایق رطوبتی در ارومیه بوده که از سال 1363 فعالیت خود را آغاز نموده است. با توجه به تولید انواع مختلف ایزوگام این شرکت توانسته است با کسب نشان استاندارد ملی بعد از گذر از آزمایشهای متعدد کنترل کیفی موفق به دریافت گواهینامه ISO 2001 – 2008  شده است.
این شرکت تولیدی ایزوگام با صادرات عنواع مختلف ایزوگام توانسته است با برخورداری از فروش خوب، مشتریان متعددی را از بازارهای خارجی جذب نماید.

قیمت ایزوگام بام گستران ارومیه

با توجه به احداث پالایشگاه قیر مرکز در کارخانه بام گستران و تولید 300000 تن از انواع قیر، از نظر نیاز اولیه به قیر پالایشگاهی تولید ایزوگام به خودکفایی رسیده است. بنابراین با توجه به کیفیت عالی به دلیل استفاده از قیر پالایشگاهی، این مرکز قیمت های نهایی ایزوگام را با اختلاف نسبت به سایر برندهای فعال به فروش می رساند.
قیمت های مناسب این برند در کنار کیفیت خوب آن از طریق مرکز هوبر در سریع ترین زمان ممکن در اختیار همگان قرار می گیرد.

قیمت ایزوگام استخر | بهترین عایق رطوبتی طرح دار تبریز
بیشتر بخوانید