مرکز پخش ایزوگام های فویلدار ارومیه

تولید ایزوگام فویلدار در ارومیه

کارخانه تولید ایزوگام ارومیه یکی از بهترین مراکز تامین ایزوگام در کشور محسوب می شود. تمامی تولیدات این کارخانه بر اساس استفاده از مواد پلیمری با کیفیت انجام می‌گیرد.
البته که بر اساس تقاضای بازار تولیدات درجه کیفیت پایین‌تر نیز انجام می گیرد. کارخانه ارومیه یکی از بهترین محصولات خود را که با کیفیتی بسیار عالی در بازار عرضه می نماید ایزوگام های فویل دار می باشد.
عایق های رطوبتی دارای روکش آلومینیومی با برند ارومیه یکی از بهترین عایق های رطوبتی مصرفی در کشور می باشد که با دوام عمر خوبی همراه می باشد. به  جرأت می‌توان گفت که ایزوگام های فویلدار برند ارومیه یکی از بهترین عایق های رطوبتی تولید شده از این کارخانه می باشد.
مرکز پخش ایزوگام های فویلدار ارومیه

تولید ایزوگام فویلدار در ارومیه

ایزوگام های فویلدار، به عایق های رطوبتی گفته می شود که به صورت دو لایه و یا سه لایه تولید می شوند و با روکش فویل آلومینیومی پوشانده می گردند. این نوع عایق های رطوبتی به دلیل برخورداری از مقاومت بسیار مناسب عموماً بر روی پشت بام ها نصب می شوند.
ماهیت این گونه ایزوگام ها موجب شده است که نیازی و برف روبی در روزهای برفی سال نباشد. عایق های رطوبتی فویل دار ارومیه را می ‌توانید به واسطه پخش مستقیم از طریق شرکت هوبر بدون افزایش قیمت دلالان تهیه کنید.

لیست قیمت ایزوگام ارومیه

دسترسی به ایزوگام های ارومیه به طور مستقیم از کارخانه از طریق راه‌های مختلفی که شرکت هوبر برای خریداران عمده ارائه داده است به راحتی امکان پذیر می باشد. راه های ارتباطی مختلفی اعم از، تلگرام، اینستاگرام و شماره تلفن جهت برقراری ارتباط با کارشناسان ارائه شده است.
از این طریق می‌توانید با دریافت لیست قیمت محصولات تولید شده از کارخانه ارومیه جدیدترین نرخ ایزوگام های فویل دار تولید شده از این برند را دریافت کنید و بدین ترتیب بهترین قیمت را جهت خرید عمده بهره مند شوید.

خرید ایزوگام مرغوب قیمت مناسب
بیشتر بخوانید