سایت فروش ایزوگام طرح دار ارومیه

قیمت انواع ایزوگام طرح دار دولایه ارومیه

کارخانه ارومیه با پیشتاز بودن در عرصه تولید انواع بهترین ایزوگام های مورد مصرف در صنایع گوناگون توانسته است به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان در کشور دارای نام و اعتبار شود. تولید انواع عایق رطوبتی درجه یک در نوع طرح دار آن می تواند هرنوع  نیاز مشتریان را به طرح‌های تولید شده در عایق رطوبتی را به بهترین نحو تامین نماید. زیرا استفاده از مواد اولیه درجه یک و رنگ با درجه کیفی بسیار بالا سبب شده است که استفاده از این عایق رطوبتی با برند ارومیه با ثبات رنگ و کیفیت همراه باشد.
سایت فروش ایزوگام طرح دار ارومیه

قیمت انواع ایزوگام طرح دار دولایه ارومیه

ایزوگام های دولایه تولید شده با برند ارومیه با همراه داشتن لایه طرح دار آن می تواند بهترین کیفیت را عرضه دارد. زیرا استفاده از مواد اولیه درجه یک همواره اولین قدم برای تولید عایق های رطوبتی با این برند بوده است.
ایزوگام های طرح دار قابل استفاده در اماکنی هستند که بیشتر در معرض دید عموم و زیبایی محیط قرار دارند. با توجه به نوع مصرف می‌توانید این نوع عایق های رطوبتی را با درجه های کیفی متفاوت خریداری کنید. به عنوان مثال ایزوگام طرح دار استخری به دلیل تماس مستقیم با آب به صورت دائم نیازمند داشتن ضخامت بسیار بالای ایزوگام طرح دار می باشد تا به مرور زمان آب و لایه های زیرین آن نفوذ نکند.

پخش عمده ایزوگام ارومیه مستقیم از کارخانه

پخش عمده ایزوگام طرح دار را از برند ارومیه می توانید از طریق شرکت هوبر به دنبال کنید. ایزوگام های طرح دار ارومیه با توجه به قیمت مناسب و تعیین شده از سوی کارخانه بدون دخالت دلالان و تغییر قیمت توسط آنان می تواند از درب کارخانه در اختیار شما مشتریان گرامی قرار بگیرد.
با ایجاد تماس با کارشناسان می توانید انواع عایق های رطوبتی طرحدار را با قیمت های متفاوت آن به دست آورید.

بهترین ایزوگام برای دیوار | صادرات ایزوگام سنگریزه ای رنگ آبی
بیشتر بخوانید