هوبر
خانه / ایزوگام قیمت / قیمت ایزوگام متری چه قدر است؟

قیمت ایزوگام متری چه قدر است؟

تولید ایزوگام ها به صورت رول های ده متری می باشد که از کارخانه های مختلف به طور معمول با این میزان در بازار عرضه می گردد. از آنجایی که عرض رول های ایزوگام یک متر می باشد می تواند اط نظر اندازه مناسب برای تخمین ایزوگام مورد نیاز بر اساس مساحت مکان مورد نظر جهت عایق کاری باشد.

با تماس به کارشناسان هوبر اطلاعات جامعی را نسبت به تنوع عایق های رطوبتی تولید شده در کشور به دست آورید. از آنجایی که رول های تولیدی ایزوگام با وزن های متفاوتی می باشند می توانند کیفیت های مختلفی را نیز در بر داشته باشند. بنا براین دریافت اطلاعات نسبت به شناخت ایزوگام با کیفیت از مرجعی معتبر امری ضروری می باشد.

قیمت ایزوگام متری چه قدر است؟

قیمت روز انواع ایزوگام

تعیین قیمت رول های ایزوگام بر اساس عوامل مختلفی صورت می‌گیرد. یکی از مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر افزایش قیمت هر رول ایزوگام کیفیت آن می باشد که بهره مندی از مواد اولیه درجه یک می ‌تواند افزایش قیمت را به همراه داشته باشد. همچنین ضخامت تولید رول ایزوگام بر اساس استانداردها انجام می گیرد، هر چه ضخامت رول ایزوگام بیشتر باشد، قیمت رول ایزوگام نیز افزایش می‌یابد.

اعلام قیمت بر اساس تغییر نرخ های روزانه توسط شرکت هوبر امان پذیر می باشد. اعلام قیمت‌ها بر اساس آنچه که در کارخانه تعیین شده است می باشد و می تواند بهترین و ارزانترین نرخ را برای خریداران عمده آن به همراه داشته باشد.

قیمت رول ایزوگام سال ۹۹

افزایش تورم و عدم ثبات قیمت در سال ۹۹ باعث شده است که قیمت رول ایزوگام ها نیز دستخوش افزایش قیمت  قرار بگیرند. همانطور که مطلع هستید شرکت هوبر می تواند یکی از مهمترین مراجع نسبت به عرضه مستقیم ایزوگام از کارخانه های معتبر در کشور باشد. ایزوگام های با کیفیت و استاندارد را از این مرکز با نرخ هایی بسیار مناسب دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام امارات | خرید ایزوگام جهت صادارت

قیمت ایزوگام امارات | خرید ایزوگام جهت صادارت

قیمت ایزوگام در امارات به نسبت ایران گرانتر است در نتیجه سرمایه گذاری برای صادرات …

Call Now Buttonتماس بگیرید