قیمت ایزوگام متری چقدر است از کارخانه تبریز

,
قیمت ایزوگام درب کارخانه با ارسال رایگان

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم و بی واسطه را می توانید از طریق شرکت هوبر انجام دهید. شرکت هوبر با فروش ویژه و قیمت بسیار مناسب کارخانه می تواند مرجع خوبی برای خرید ایزوگام ارزان شما باشد.
با توجه به شکل گیری کارخانه های متعدد در زمینه تولید ایزوگام و تأمین نیازهای داخلی کشور به عایق های رطوبتی، لازم است برای خرید عمده از ایزوگام هایی با برند شناخته شده خرید انجام شود.
کارخانه تبریز یکی از بهترین تولیدکنندگان در عرصه ایزوگام می باشد که با توجه به فروش و استقبال خوب مشتریان در ایران، سبب شده است که تولیدات خود را افزایش دهد.
قیمت ایزوگام متری چقدر است از کارخانه تبریز

قیمت ایزوگام در تبریز

کارخانه تبریز با در نظر گرفتن تولید ایزوگام های درجه یک با متریالی بسیار مرغوب نیز در بخش صادرات نیز موفق عمل کرده است. فروش گسترده ایزوگام در سراسر کشور به واسطه پخش خوب موجب شده است که این برند با خرید و استفاده بیشتر مصرف کنندگان، مواجه شود.
ایزوگام هایی که از کارخانه تبریز در بازار عرضه می شوند با توجه به وزن رول های تولیدی، قیمت گذاری می شوند. همچنین کیفیت نیز عامل تأثیر گذار بر قیمت رول های ایزوگام می باشد.

قیمت روز ایزوگام تبریز

تیشو، پلی استر و قیر به کاربرده شده از کارخانه تبریز وابسته به کیفیت خوب آن و قیمت روز آن  بر قیمت رول های ایزوگام نیز اثر گذار خواهد بود.
با توجه به اینکه ایزوگام ها به صورت رول هایی با وزن بالای 37 کیلوگرم تولید می شوند، در موارد خاص نیز بر حسب سفارش متناسب با نوع کاربرد آن، به صورت متری هم تولید می گردد.
اگر به دنبال خرید ایزوگام هایی باکیفیت به صورت غیرحضوری هستید، می توانید از طریق شرکت هوبر محصول مورد نظر خود را ضمن دریافت قیمت روز آن ثبت سفارش نمایید. ایزوگام های کارخانه تبریز از این مرکز با قیمت هایی بسیار استثنایی عرضه می شوند.

نرخ ایزوگام با نصب کارخانه دلیجان
بیشتر بخوانید