فروش عمده ایزوگام در تهران | بازار خرید و فروش بهترین نوع ایزوگام

کارخانه تولید ایزوگام

فروش ایزوگام در تهران
فروش عمده ایزوگام در تهران از طریق این سایت که متعلق به شرکت ایزوگام هوبر می باشد انجام می شود و شما می توانید بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار را از این راه خریداری نمایید. عرضه مستقیم ایزوگام درجه یک پلیمری در نمونه های ایزوگام دولایه فویلدار، ایزوگام دولایه ساده، ایزوگام تک لایه و … انجام می شود. این که بخواهید مستقیم و عمده به سفارش ایزوگام اقدام نمایید از طریق این سایت، انجام می شود.
ایزوگام محصولی ترکیبی از قیر صنعتی ۶۰- ۷۰ ، مواد پلیمری، یک لایه تیشو نخ دار، یک لایه پلی استر سوزنی، پودر تالک یا پودر مس، باند و چسب بوده که تمامی این موارد و درصد های به کار رفته در هر نوع ایزوگام بسته به نوع کاربرد آن کاملا متفاوت می باشد.
بازار فروش بهترین ایزوگام

بازار فروش بهترین نوع ایزوگام در ایران

آیا از بازار فروش محصولاتی چون ایزوگام مطلع هستید؟
آیا می دانید برای خرید انواع ایزوگام به چه مرکزی باید اطمینان کرد؟
در تهیه و ساخت محصولی چون ایزوگام استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت اصل اول و مهمی بوده که اگر رعایت نشود می توان ایزوگام را تقلبی پنداشته و در کیفیت آن شک کرد.
البته عوامل دیگری چون افراد به کار گرفته شده در تولید این محصول مهم بوده و آشنا نبودن آن ها به کار نیز می تواند سبب وجود اختلالاتی در تولید گردد.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]هم اکنون با روشن شدن اهمیت وجود ایزوگام در هر سازه ای و افزایش آگاهی مردم از وجود این محصول در بنای خود بازار توزیع و فروش ایزوگام با دگرگونی مواجه شده و فروش این محصول روندی صعودی و رو به بالا داشته است.[/box]
شرکت ایزوگام هوبر جزو مطمئن ترین فروشندگان انواع ایزوگام در ایران بوده که همواره بهترین ها را برای پخش و توزیع داخلی و خارجی در دست داشته و مجموعه ای کاملا قابل اطمینان برای خرید و فروش اینترنتی می باشد.
ایزوگام استاندارد دلیجان

استعلام قیمت ایزوگام برای شیروانی
بیشتر بخوانید

ایزوگام استاندارد دلیجان در تهران

آرم و نشان استاندارد ملی نشانه ای مهم بر روی هر محصولی بوده که وجود آن علامت کیفیت و مرغوبیت کالا بوده و نشان از اصیل بودن دارد.
ایزوگام دلیجان با سال ها تلاش بی وقفه در خصوص تولید انواع متنوع ایزوگام هر ساله موفق به کسب نشان استاندارد برای محصولات تولیدی خود شده که این امر سبب جلب توجه و رضایت مشتری برای خرید ایزوگام با برند دلیجان گشته است.
گروه تولیدی ایزوگام دلیجان با ۲۵ سال سابقه درخشان و توجه به نیاز مبرم سازه ها به ایزولاسیون انواع ایزوگام را برای هر کاربردی و هر آب و هوایی طراحی کرده است.
پخش عمده ایزوگام

پخش عمده انواع ایزوگام در کرج

کاربرد ایزوگام و مواد اولیه ساخت آن بر اساس نوع محل مصرف بسیار متفاوت بوده و ما در اینجا به برخی محل های استفاده ایزوگام اشاره خواهیم کرد:

 • پشت بام ساختمان ها
 • ایرانیت و انواع پوشش های کاذب
 • استخر شنا و استخر پرورش ماهی
 • تونل ها
 • شیروانی ها و سطح هایی با اشکال هندسی خاص
 • سرویس های بهداشتی
 • سد ها و سازه های آبی
 • پل هوایی
 • باند فرودگاه
 • لوله های آب، گاز و نفت
 • مترو
 • سازه های دریایی و بسیاری از موارد دیگر که در آن ها وجود ایزوگامی خاص و متناسب با محیط ضروری می باشد.

پخش عمده تمامی ایزوگام های نامبرده توسط شرکت توزیع و پخش انواع ایزوگام هوبر امکان پذیر بوده و نحوه سفارش بسیار آسان و در نتیجه تماس با ما امکان پذیر است که اگر بخواهید، به صورت حضوری هم برای ثبت سفارش ایزوگام درجه یک پلیمری می توانید اقدام نمایید.
بدین صورت که تنها با یک تماس تلفنی سفارش شما ثبت و در اسرع وقت ارسال خواهد شد.
قیمت هر رول ایزوگام

شرکت ایزوگام دلیجان | قیمت رول عایق رطوبتی دولایه بردین
بیشتر بخوانید

قیمت هر رول ایزوگام درجه یک

قیمت هر رول از ایزوگام بسته به نوع، وزن، کیفیت و شرکت تولید کننده متفاوت می باشد.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]به طور مثال ایزوگام هایی با کیفیت بالاتر و ساخته شده از دو لایه به جای تک لایه دارای قیمت های بالاتری می باشند، همچنین ایزوگام های فویل دار نیز که دارای روکش هستند به دلیل دارا بودن مواد اولیه بیشتر و زمان بر بودن در هنگام تولید مسلما دارای بهای بالاتری هستند.[/box]
اما هر رول ایزوگام به طور تقریبی باید حدود ۴۰ کیلوگرم وزن داشته و وزن های کمتر از آن از حالت استاندارد خارج هستند.