فروش عمده ایزوگام به استان کرمان | خرید ایزوگام در جیرفت

فروش عمده ایزوگام به استان کرمان

 
فروش عمده ایزوگام به استان کرمان جزء خدماتی است که توسط شرکت هوبر صورت می گیرد. ما در سراسر کشور، دارای دفاتر نمایندگی هستیم که شما به راحتی می توانید سفارشات عمده خود را از طریق آنها، ثبت نمایید. پس از ثبت کالا ما در مدت زمان کم، بهترین محصول را مطابق با سلیقه شما تولید و صادر می کنیم.

ایزوگام برای محافظت از ساختمان

ایزوگام دارای طول عمر طولانی است، زیرا نشان داده شده است که غشاهای ضد آب قیری می توانند بیش از چهل سال دوام بیاورند. البته ایزوگام باید برای رسیدن به چنین طول عمری تحت بررسی های منظم قرار گیرد.
عایق رطوبتی قیری نه تنها برای سقف های مسطح مناسب است، بلکه برای کاربردهای دیگری مانند آب بندی سقف پارکینگ و دیوارها نیز مناسب است.
پارگی ها و حباب هایی که در روکش های قیری ظاهر می شوند به راحتی قابل ترمیم هستند، زیرا کافی است لایه جدیدی از قیر را روی پوشش موجود قرار دهید.
ایزوگام در چند مدل وجود دارد. به عنوان مثال، ایزوگام بدون فویل رایج ترین است.
سقف های پوشیده از ایزوگام، باعث می شود که اشعه های خورشید خانه را گرم نکند و عملکرد پنل های خورشیدی نصب شده روی سقف بهبود یابد.
فروش عمده ایزوگام به استان کرمان

فروش مستقیم انواع ایزوگام

دو نوع ایزوگام وجود دارد: قیر مبتنی بر پلاستومر (APP) و قیر مبتنی بر الاستومر (SBS). قدرت چسبندگی بالایی دارند، انعطاف پذیری خود را حفظ می کنند و می تواند با شعله ملایم بر روی انواع سطوح اعمال شوند. در مورد ایزوگام APP، به ویژه در برابر اشعه ماوراء بنفش بدون نیاز به اضافه کردن تکه های تخته سنگ مقاوم است. علاوه بر این، دارای نقطه نرمی بالاتری نسبت به ایزوگام SBS است. نباید غشاهای PB را فراموش کنیم، غشاهای ساخته شده از قیر پلیمری که به عنوان لایه زیرین ضد آب یا مانع بخار استفاده می شود. این غشاها پایه ایده آلی را برای سیستم ضد آب سقف فراهم می کنند.

ایزوگام دلیجان اصفهان | بهترین مرجع فروش عمده عایق رطوبتی
بیشتر بخوانید

خرید ایزوگام از طریق آنلاین

اگر قیمت ایزوگام مقرون به صرفه باشد،قطعا سطح کل پوشش و میزان سختی کار تأثیر زیادی در هزینه فاکتور نهایی خواهد داشت. اگر به دنبال یک ایزوگام با کیفیت و با قیمت مناسب و ارزان هستید بهترین جا را انتخاب کرده اید. اینجا همان جایی است که می توانید محصول خود را خریداری نمایید و از مزایای آن بهره مند گردید. در بخش خرید محصولات، تمامی محصولات با طرح ها و رنگ های مختلف برای شما عزیزان ارائه گردیده است. فقط کافی است که شما بر روی محصول مورد نظر خود کلیک کرده و آن را سفارش دهید.

نصب ایزوگام با جوش یا چسب

نصب غشاهای ایزوگام را می توان به دو صورت انجام داد: یا نصاب ایزوگام، غشاها را می چسباند و یا آنها را با مشعل جوش می دهد. این دو روش نیاز به دانش عالی دارند و هر کدام مزایای خود را دارند. جوشکاری مشعل ارزانتر است زیرا نیازی به خرید چسب نیست، اما با روش باندینگ، از خطرات ناشی از استفاده از مشعل، به عنوان مثال در کارخانه های صنعت پتروشیمی جلوگیری می کنید.