فروش عمده ایزوگام های رنگی دلیجان

,
فروش ایزوگام طرحدار رنگی با کیفیت

تولید انواع ایزوگام های طرح دار و رنگی از برندهای مختلف در کشور موجب ایجاد طیف وسیعی از ایزوگام های طرح دار با کیفیت های مختلف در بازار خرید و فروش ایزوگام شده است.
از برترین برند های تولید کننده در این زمینه می‌توان به کارخانه دلیجان اشاره کرد. این شرکت تولیدی همواره تمامی محصولات خود را اعم از ایزوگام های طرح دار و یا ساده با برخورداری از بهترین مواد اولیه تولید و در بازار عرضه می نماید.
با توجه به تنوع و کاربردهای مختلف ایزوگام های طرح دار این کارخانه، میزان تولیدات خود را بر اساس تقاضا و سفارش انجام می دهد. بدین منظور می توانید جهت بهره مندی از بهترین کیفیت های این کارخانه سفارش خود را به منظور ایجاد تولید توسط شرکت هوبر ارائه دهید.
فروش عمده ایزوگام های رنگی دلیجان

فروش ایزوگام طرحدار رنگی با کیفیت

فروش انواع مختلف عایق‌های رطوبتی طرح دار با طرح‌های کاربردی آجری، شش ضلعی، موزاییکی و …. با قابلیت چسبندگی بسیار بالا بر روی هر سطوحی امکان حفاظت نسبت به نفوذ رطوبت و باران را دارا می باشند. همچنین تمامی محصولات ایزوگام های طرح دار از کارخانه دلیجان با ایجاد کیفیت رنگی با ثبات، قابلیت دوام عمر بالا را نیز دارا می باشند.
جهت اطلاع از نمونه های مختلف عرضه شده در بازار و جدیدترین قیمت های آنها می توانید با کارشناسان شرکت هوبر تماس حاصل نمایید.

قیمت ایزوگام طرح دار

انواع عایق های رطوبتی طرح دار متناسب با کیفیت پلیمری و نیز ضخامت آنها دارای تفاوت قیمت می باشند. ایزوگام های طرح دار هر چند نسبت به ایزوگام های تولید شده در کارخانه دلیجان گران تر می باشند. اما می توانند به سبب ایجاد افزایش جلوه های بصری انتخاب مناسب برای نقش ضد آب بودن در نمای ساختمان ها، پارکینگ ها و دیگر اماکن باشند.
فروش عمده ایزوگام های طرح دار دلیجان از مرکز هوبر با عرضه مستقیم از کارخانه تولیدی انجام می گیرد.

ایزوگام مخصوص استخر | فروش عمده عایق رطوبتی طرح دار ارزان
بیشتر بخوانید