فروش عمده انواع ایزوگام تبریز

فروش عمده انواع ایزوگام تبریز

 
شرکت هوبر از جمله صادرکنندگان ایزوگام مرغوب در آذربایجان شرقی ( تبریز ) می‌باشد  که در شهر تبریز واقع شده و فروش عمده انواع ایزوگام را در دستور کار دارد . ایزوگا‌م‌های طرح‌دار، ایزوگام‌های دولایه و . . . که تمامی ایزوگام‌ها با برند استاندارد و با کیفیت بسیار عالی و ارسال سریع در سرتاسر کشور توزیع می‌شود.
تولید کنندگان ایزوگام تبریز با داشتن کارخانه‌ی ایزوگام بزرگ و تولید انبوه کالاهای ایزوگامی جزو بهترین صادرکنندگان و فروشندگان در حوزه‌ی ایزوگام به شما می‌رود که هم‌اکنون آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به نمایندگی‌هایی همچون: پیمانکاران ، انبوه‌سازان ، نوسازی مدارس ، منازل مسکونی ، ادراجات ، جهاد سازندگی و شرکت‌های دولتی و خصوصی می‌باشد.
در ادامه مطلب می‌خواهیم که با فروش عمده انواع ایزوگام تبریز آشنا بشویم‌‌. قرارگیری مراکز فروش ایزوگام، استان‌های صادرکننده‌ی ایزوگام و همچنین ویژگی‌های یک ایزوگام استاندارد آشنا بشویم پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.
همانطور که می‌دانید ایزوگام به دلیل آسانی در استفاده و سرعت نصب سریع در پروژه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، همین امر باعث شده که بسیاری از شهرها و استان‌ها مختلف به راحتی اقدام به خرید و احداث کارخانه‌های تولیدی ایزوگام کنند.

مراکز خرید ایزوگام تبریز

از جمله استان‌هایی که اقدام به راه‌اندازی کارخانه‌های تولیدی ایزوگام کرده‌اند:

 • استان مرکزی
 • استان آذربایجان شرقی
 • استان آذربایجان غربی
 • استان تهران
 • استان خراسان
 • استان اصفهان
 • استان همدان
 • استان قزوین
 • استان مازندران
 • استان گلستان
 • استان یزد
 • و . . .

در بعضی از این استان‌ها به دلیل مصرف بالا سرمایه‌گذاری فعالان این بخش و نزدیک بودن به پالایشگاه‌های تولیدی قیر مورد نیاز دارای بخش های صنعتی زیادی می‌باشند از جمله آن‌ها می‌توان به ایزوگام‌های تبریز اشاره کرد. برخی بر این باورند که برای دانستن سوال ایزوگام خوب ایزوگام میتواند باشد؟ یا اینکه مارک ایزوگام خوب کدام است؟ تنها به این موضوع بسنده کرده‌اند که شهر تولید کننده آن کدام شهر می‌باشد و دیگر نیازی به هیچ تحقیقی در این زمینه وجود نخواهد داشت. اما لازم است بدانید تقریباً هر کارخانه تولید کننده ایزوگام در کشور انواع ایزوگام با کیفیت بالا به صورت تک لایه، دو لایه، فویل‌دار، ساده، طرح‌دار، سنگریزه‌‌ای،  پلیمری و غیره تولید و روزانه به بازارهای مصرف عرضه می‌کند.
فروش عمده انواع ایزوگام تبریز
بهترین نوع ایزوگام کدام است؟
در تعریف ایزوگام می‌توان گفت که این محصول نوعی عایق محسوب می‌شود که ضدآب، برای پوشاندن سقف پشت بام‌ها، کف استخرها، درون برخی از وسایل و غیره استفاده می‌شود که برای جلوگیری از نم دادن، نفوذ آب، و مواد نفتی می‌باشد. مواد تشکیل دهنده ایزوگام قیر، مواد نفتی و الیاف مصنوعی می‌باشد که هر کدام از آن‌ها بر نوع مواد به کار رفته به چند دسته تقسیم می‌شوند که انواع ایزوگام ها را به وجود می‌آورند. باید بدانید ایزوگام‌ها با پوشانیدن مرکز مورد نظر باعث افزایش طول عمر ساختمان‌ها می‌شوند از وارد کردن هرگونه هزینه اضافی به پیکره ساختمان جلوگیری می کند و این ویژگی تنها در پوشانیدن ساختمان صدق نمی‌کند بلکه در هر جایی از ایزوگام استفاده شود « جاهایی که نیاز به جلوگیری از نم دادن می‌باشند! » آن مرکز یا مکان طول عمر بیشتری پیدا می‌کند.
انواع ایزوگام‌ها، متنوع‌ترین ایزوگام‌ها:
ایزوگام‌ها بر اساس نوع ساخت، نوع مواد تشکیل دهنده و مواد تشکیل دهنده و نوع روکش به چند دسته تقسیم می‌شوند که هر کدام از آن‌ها متناسب با کارکردی که دارد ساخته می‌شود و مورد استفاده مصرف کننده قرار می‌گیرند. برای مثال نوع ایزوگامی که در پشت‌بام استفاده می‌شود با نوع ایزوگامی که برای کف استخر استفاده می‌شود متفاوت هستند، با شناخت ایزوگام‌ها و کارایی هر کدام از ایزوگام‌ها می‌توانیم بهترین نوع آن را برای کار خودمان انتخاب کنیم و از آن در جهت کار خود استفاده کنیم. انواع ایزوگام‌ها می‌تواند در قیمت ایزوگام و کیفیت ایزوگام تاثیر بسزایی داشته باشد پس بهتر است با انواع ایزوگام آشنایی بیشتری داشته باشید سپس اقدام به خرید و ثبت سفارش ایزوگام کنید. در ادامه با انواع ایزوگام آشنا می‌شویم:
انواع ایزوگام بر اساس لایه تشکیل دهنده‌ی آن به دو دسته تقسیم می‌شوند که به آن‌ها اشاره می‌کنیم.
۱. ایزوگام تک لایه
این دسته از ایزوگام‌ها با ماده پلی‌استر دوخته می‌شوند که ضخامت کم و انعطاف‌پذیری بالایی دارند این ایزوگام‌ها بیشتر در محیط‌های داخلی به کار می‌روند.
۲. ایزوگام دولایه
اما این ایزوگام‌ها علاوه بر مواد به کار رفته در ایزوگام تک لایه از لایه تیشو استفاده می‌شود که همین عامل باعث ضخامت و قدرت بیشتر ایزوگام شده است. از این ایزوگام در مواردی که نیاز به استحکام بیشتری دارد استفاده می‌شود « محیط های خارجی. »
انواع ایزوگام بر اساس نوع مواد تشکیل‌ دهنده به یک دسته از دو دسته‌ی آن اشاره می‌کنیم:
۱. ایزوگام‌های پلیمری
اما این نوع ایزوگام‌ها حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد از قیر ساخته می‌شود که برای تهیه کردن آن ابتدا از قیر سپس مواد نفتی و چند محصول پتروشیمی دیگر با هم مخلوط می‌شوند بعد این مخلوط را در کارخانه به صورت ایزوگام عرضه می‌کنند، از جمله موارد دیگری که در این نوع ایزوگام استفاده می‌شود می توان به محصول پلی‌استر اشاره کرد که توسط لایه‌های آلومینیومی و تیشو پوشیده می‌شود و ترکیب همه این مواد با هم می‌تواند لایه‌ای محکم ایجاد کند که از هرگونه نفوذ مواد نفتی، آب و نَم جلوگیری می‌کند.
 
انواع مختلف ایزوگام بر اساس روکش‌های به کار رفته در داخل ایزوگام‌ها را می‌توان به سه دسته‌ی روکش‌دار تقسیم کرد.
۱. ایزوگام‌های آلومینیومی
در این ایزوگام‌ها همانطور که از نامشان پیداست از آلومینیوم استفاده می‌شود برای مکان‌هایی که در معرض شدید نور آفتاب هستند و این ایزوگام‌ها به خوبی در پشتبان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
۲‌. ایزوگام‌های بدون روکش آلومینیومی
این ایزوگام‌ها دارای روکش آلومینیوم نیستند به همین خاطر مناسب برای مکان‌هایی که در معرض شدید نور خورشید هستند نیستند. پس بیشتر در مکان‌هایی مثل سرویس‌ بهداشتی، کف استخرها، پلکان‌ها و… استفاده می‌شود.
۳. ایزوگام‌ها با روکش سنگریزه‌ای
اما این ایزوگام‌ها، تزییناتی هستند که بیشتر در پشت‌بام‌ها استفاده می‌شوند و به دلیل مواد تزئینی به کار رفته در آن‌ها بیشتر برای موارد تزیینی و زیبایی ساختمان‌ها از آن استفاده می‌شود.
اگر به دنبال ایزوگامی با کیفیت بالا برای پشت‌بام خود یا منازل مسکونی و کف استخر خود هستید می‌توانید شرکت هوبر تولید کننده ایزوگام در شهر تبریز را برگزینید با در نظر گرفتن اقلیم میتوانید انتخاب مناسب داشته باشید. با توجه به مناطق سردسیر یا گرمسیر یا معتدل می‌توانید ایزوگام را برهمان اساس انتخاب کنید؛ شرکت ایزوگام تبریز « هوبر » با تولید ایزوگام با متریال درجه یک و مقاومت بالا در برابر سرما و گرما می‌تواند بهترین گزینه در برابر پارگی و ضربه بسیار مقاوم باشد.
برای خرید ایزوگام که دارای نشان استاندارد می‌باشد می‌توانید به سایت شرکت هوبر مراجعه کنید و جهت ثبت سفارش از طریق خرید آنلاین شرکت هوبر اقدام به خرید کنید تا ایزوگام اصل و ارزان را دریافت کنید.
فروش عمده انواع ایزوگام تبریز

بهترین ایزوگام برای دیوار
بیشتر بخوانید

کاربرد و ویژگی‌های ایزوگام تبریز « هوبر »

محصولات شرکت تبریز جزو بهترین عایق‌های رطوبتی در صنعت ساختمان و راه‌سازی می‌باشد که کاربردهای فراوانی دارند. شرکت ایزوگام تبریز هوبر با چندین سال سابقه در زمینه صنعت ایزوگام، کارکرد‌های بسیار متنوعی را ایجاد کرده است از جمله کارایی ایزوگام‌ها می‌توان اشاره کرد به موارد زیر:
۱.ایزوگام مناسب برای پشت بام ساختمان
۲.قرارگیری ایزوگام مناسب برای کف استخر
۳.ایزوگام برای سرویس بهداشتی
۴.عایق کاری حمام و کانال‌های انتقال آب
نصب ایزوگام در گلخانه‌ها، دیوار، مخازن و شیروانی، سازه‌های صعنتی و دیواره‌های تونل
ایزوگام‌ها یا عایق پوششی برای نصب روی پشت‌بام‌ها و یا حتی ساختمان‌های مسکونی کاری ضروری و با اولویت است. به همین خاطر افراد سعی می‌کنند با استفاده از بهترین نوع ایزوگام سقف و پشت‌بام منازل خود را از هرگونه رطوبت محافظت کنند اگر در نصب ایزوگام دقت کافی صورت نگیرد و اجرای آن به روش صحیح انجام نشود حتی با بهترین نوع ایزوگام برای شما به مدت چند سال کوتاه عمر مفید نخواهد داشت در نتیجه خرید ایزوگام برایتان بی‌ارزش خواهد بود.
پس در نصب ایزوگام باید بهترین نصاب انتخاب شود تا ایزوگام از طریقه مناسب و با روش‌های استاندارد در مکان مورد نظر اجرا و راه‌اندازی بشود.
وسایل مورد نیاز جهت نصب ایزوگام از جمله وسایل مهم در نصب ایزوگام می‌باشند که مهمترین جزء ایزوگام کاری محسوب می‌شوند شامل موارد زیر می‌باشند:
چراغ شعله پخش کن به دو صورت تک شعله و چند شعله
کمچه
ماله بند کشی
تیغ موکت بر فلزی
فندک جرقه‌ای
دستکش نسوز
کفش حفاظتی ساق بلند
تیغه دسته‌دار
جارو
کفش کف صاف
گاز مایع ( کپسول )

شرایط صادرات ایزوگام مرغوب به کشورهای همسایه
بیشتر بخوانید

ترتیب مراحل نصب استاندارد ایزوگام

اولین مرحله تمیز کردن می‌باشد که باید سطح زیر عایق به صورت کامل با آب و جارو شسته و خشک شود. سپس اگر ترکی وجود داشته باشد لازم است با ملات و سیمان پر شده و سطح صاف و یکنواخت داشته باشد! از قیر یا پرایمر استفاده می‌کنیم که سطح زیر عایق ایزوگام اگر زیر کاری خوبی ندارد و لازم است از قیر یا پرایمر به عنوان جایگزین استفاده شود.
حالا از محل ناودان شروع کرده و سطح پشت بام را با فاصله‌های عرضی ۹۰ سانتی‌متری علامت گذاری می‌کنیم لازم است ایزوگام را به اندازه ابعادی که نیاز داریم برش دهیم و نصب کنیم توجه کنید:
« رول‌های ایزوگام ده متری هستند و بعد از باز کردن باید به طور مساوی از دو طرف جمع شده و از نقطه وسط شروع به حرارت و نصب کنید چنانچه پلاستیک کشیده شده روی آن لازم باشد جدا میکنیم. » مرحله نصب شروع می‌شود. رعایت نکاتی اساسی قبل از نصب ایزوگام لازم است که بدانید: در ابتدای کار اگر با برآمدگی‌های روی سطح مواجه شده‌اید باید آن‌ها را بریده و وسط را کاملاً تراز کنیم.
هرگز زمانی که باران برف و تگرگ یا طوفان وجود دارد کار نصب ایزوگام را شروع نکنید و در دمای زیر ۵ درجه سانتی‌گراد شروع نصب ایزوگام اشتباه می‌باشد چون ممکن است شکل گیری لایه ها به صورت دقیق و درست صورت نگیرد و موجب کاهش خاصیت الاستیکی آن شود. سطحی که قرار است پوشش‌بندی و عایق‌گذاری انجام شود باید خشک و تمیز باشد به تمام گوشه‌ها و دور تا دور سطح که زاویه ۹۰ درجه دارند باید با سیمان ماهیچه‌کشی شوند.

ایزوگام خوب قیمت درب کارخانه تبریز
بیشتر بخوانید

شرکت‌های سازنده ایزوگام مرغوب تبریز

یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین شرکت‌های تولید ایزوگام در تبریز و آذربایجان شرقی کارخانه ایزوگام هوبر می‌باشد که توانسته است علاوه بر تولید بهترین ایزوگام‌ها در کشور مشتریان قابل توجهی در بازارهای صادراتی و کشورهای همسایه به دست آورده جالب است بدانید این کارخانه علاوه بر تولید ایزوگام با کیفیت در تبریز واحدهای صنعتی بسیاری را تامین میکند همانطور که می‌دانید چندین شرکت دیگر در زمینه تولید عایق‌های رطوبتی در تبریز مشغول به فعالیت هستند که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می کنیم:

 • شرکت تولید کننده ایزوگام سهند تبریز
 • شرکت تولید کننده ایزوگام سفید بام تبریز
 • شرکت تولید کننده ایزوگام بام گام تبریز
 • شرکت تولید کننده ایزوگام حفاظ تبریز

مقصدهای صادراتی برای ایزوگام‌های تبریز سایر کشورهای دیگر میباشد که در زیر می‌توانیم به برخی از آن‌ها اشاره کنیم:
عراق
افغانستان و پاکستان
ترکیه
آلمان
قطر
و . . .

نکات قابل توجه در خرید و نصب ایزوگام

همانطور که می‌دانید ایزوگام یکی از محصولات بسیار پرکاربرد در زمینه عایق‌بندی فضاهای مختلف ( داخلی و خارجی ) می‌باشد و اگر این محصول کیفیت مناسبی نداشته باشد قطعاً استحکام لازم را نداشته و بیشتر از چند سال برای شما عمر مفید نخواهد داشت.
ایزوگام‌های هوبر تبریز محبوب‌ترین محصولی است که استحکام لازم در برابر عوامل محیط خود را داشته است که وظیفه خود را به خوبی اجرا می‌کند به همین جهت توصیه ما این است که هنگام خرید ایزوگام از برندهای معتبر و با کیفیت استفاده کنید از برندهای غیر معتبر و ارزان قیمت و بی‌کیفیت برای فضاهای مهم ساختمان مثل پشت‌بام و یا حمام و سرویس استفاده نکنید و بسیار دقت کنید که آن‌ها را خریداری نکنید. چرا که در صورت هرگونه مشکل و نشتی در ایزوگام نصب شده و یا پارگی به دلیل عدم مرغوبیت ایزوگام، مشکلات بسیار زیادی برای شما به ارمغان خواهد آورد و قطعاً هزینه‌های بسیار زیادی باید متحمل بشوید.
به قیمت‌های کم نهایت دقت را داشته باشید چرا که قیمت پایین همیشه عاملی ترغیب کننده برای خرید محصولات بی‌کیفیت و حتی کم کیفیت خواهد بود. باید به دنبال دلایل کم بودن قیمت در تمامی و موارد نه تنها در ایزوگام باشید که باعث مدیریت هرچه بهتر هزینه‌های شما خواهد بود.

سفارش و خرید از درب کارخانه

خرید مستقیم و سفارش از نزدیک چقدر می‌تواند بهتر باشد! شما مشتریان گرامی می‌توانید با سفارش بهترین و مرغوب‌ترین ایزوگام با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب از کارخانه ایزوگام تبریز هوبر داشته باشید فقط و فقط کافی است با شماره های درج شده با ما در تماس باشید و از راهنمایی‌های رایگان استفاده کنید محصولات شرکت ما کاملاً بدون واسطه و با قیمت مناسب در تمام شهرهای استان و همچنین تبریز به شکل کاملاً سریع و فوری آماده فروش و تحویل می‌باشند.
قیمت‌های ما کاملاً قابل مقایسه هستند شما مشتری گرامی می توانید جهت مشاهده لیست قیمت ها به قسمت لیست قیمت مراجعه کنید و تمام محصولات را با قیمت‌های درج شده در سایت‌های دیگر مقایسه کنید و هرگونه سوال درمورد قیمت‌ها دارید و فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا بتوانید از قیمت‌های به روز و همچنین قیمت سایر برندهای ایزوگام اطلاعات داشته باشید
شرکت ایزوگام هوبر با چندین سال سابقه درخشان و داشتن کارخانه مرغوب و محبوب از بهترین فروشندگان و صادرکنندگان ایزوگام با برندهای مختلف می باشد ایزوگام‌هایی که با برند معتبر به فروش می‌رسند.