قیمت روز ایزوگام صادراتی بهترین نوع پر فروش

,
قیمت-روز-ایزوگام-صادراتی-بهترین-نوع-پر-فروش

ایزوگام یکی از مهمترین عایقهای حرارتی و رطوبتی است که از ایجاد خسارات مختلف جلوگیری می کند. ایزوگام صادراتی دارای کیفیتی بسیار بالا استکه از مواد درجه یک تشکیل می شوند. شما با اطلاع از قیمت روز ایزوگام صادراتی بهترین نوع پرفروش می توانید نسبت به خرید بهتر آن و استفاده برای بام خود اقدام کنید. این محصولات توسط برندهای معتبر تولید شده اند و می توانند دوام و ماندگاری زیادی نیز داشته باشند.

تماس ایزوگام هوبر
پرفروش ترین نوع ایزوگام در امر صادرات

تولید کنندگان زیادی امروز در کشور ایران وجود دارند که انواع ایزوگام صادراتی را با کیفیت بالا و بهترین مواد تولید کرده و در اختیار افراد متقاضی قرار می‌ دهند. این ایزوگام به دلیل ماندگاری زیاد می‌ تواند برای پی ساختمان، دیواره استخر و از همه مهم تر سقف مورد استفاده قرار بگیرد.

به طور معمول پرفروش ترین نوع ایزوگام در امر صادرات نوعی است که دارای کیفیت بهتر و تعداد لایه های زیاد تری باشد. معمولا انواع عایقهای رطوبتی و حرارتی با کیفیت باید بتوانند عمری تا حداقل ۱۰ سال داشته باشند تا خریداران با اطمینان زیاد در ایران یا کشورهای خارجی بتوانند از آن برای پوشاندن بام خود استفاده کند.

همچنین داشتن تمامی استانداردها و مشخصه های کیفی مناسب نیز در تبدیل شدن ایزوگام به نوع پرفروش می تواند دخیل باشد؛ برندهای زیادی وجود دارند که در حال تولید بهترین نوع ایزوگام هستند و هر کدام می‌ توانند باعث جلب توجه خریداران محترم شوند.

مشخصات-ایزوگام-مرغوب-و-با-کیفیت-صادراتی-امارات

مشخصات ایزوگام مرغوب و با کیفیت صادراتی امارات

ایزوگام از قدیمی ترین عایقها به حساب می آید که می تواند از ایجاد خسارات و نفوذ باران جلوگیری کند. مشخصات ایزوگام مرغوب و باکیفیت صادراتی امارات باید به گونه ای باشد که پس از مدتی چسبندگی خود را از دست ندهد همچنین انواع ایزوگام صادراتی باید جزء مرغوبترین عایق های رطوبتی با ماندگاری طولانی مدت باشند.

این ایزوگامها از یک لایه پلی استر به همراه یک لایه تیشو که توسط قیر اشباع شده‌اند تولید می‌ شوند. و بیشتر آنها با یک لایه فویل آلومینیوم پوشانده شده اند و می توانند برای تمام شهرهای ایران با هر آب و هوای مورد استفاده قرار بگیرند؛ ایزوگامها می توانند در برابر نور مستقیم خورشید و بارش باران دوام فوق العاده بالایی داشته باشند.

همچنین آن ها باید دارای استاندارد باشند تا شما با اطمینان از کیفیت بالا بتوانید برای ساختمان مورد نظر خود از آنها استفاده کنید؛ اگر تمایل به محافظت از خانه خود دارید بهتر است از تهیه یک ایزوگام صادراتی مرغوب غافل نشوید.

صادرات ایزوگام به ترکیه | سفارش ایزوگام درجه یک با وزن پنجاه کیلوگرم تبریز
بیشتر بخوانید

ویژگی های ایزوگام فویلدار برای صادرات به کشورهای مختلف

ایزوگام انواع مختلفی داشته و به دو نوع ساده و فویل دار تقسیم بندی می شوند. ویژگی های ایزوگام فویلدار برای صادرات به کشورهای مختلف شامل :

 • مقاومت در برابر باران های اسیدی،
 • خوردگی
 • و نور آفتاب است؛

همچنین ایزوگام صادراتی فویلدار می تواند ماندگاری بیشتری نسبت به نوع معمولی داشته باشد و به دلیل وجود فویل در سطح خود، باعث انعکاس نور خورشید شده و از گرم شدن بیش از اندازه ساختمان جلوگیری می کند.

این ایزوگامها به دلیل داشتن یک روکش می توانند باعث افزایش زیبایی ساختمان مورد نظر شما شده به همین دلیل افرادی که به ظاهر پشت بام خود اهمیت می دهند می‌ توانند از این ایزوگامها استفاده کنند.

این محصولات به دلیل کیفیت و مرغوبیت زیاد جزء بهترین گزینه برای صادرات به کشورهای مختلف مانند امارات به حساب می‌ آیند. همچنین دارای تعداد لایه های مختلف مانند دو لایه، سه لایه و حتی تک لایه هستند که علاوه بر پشت بام، از آنها در مکانهای مختلفی مانند:

 • شیروانی
 • استخر
 • و سقف حمام

استفاده می کنند.

چسبندگی-سطح-ایزوگام-صادراتی-ارسالی-به-ارمنستان

چسبندگی سطح ایزوگام صادراتی ارسالی به ارمنستان

شما با اطلاع از میزان استاندارد چسبندگی سطح ایزوگام صادراتی ارسالی به ارمنستان می توانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید، به طور معمول ایزوگام صادراتی باید چسبندگی بالایی داشته باشد تا به خوبی به سطوح زیرین خود بچسبد؛ در صورتی که ایزوگام دارای چسبندگی پایینی باشد باید حرارت بیشتری ببیند و مدت زمان بیشتری برای ذوب کردن آن صرف کنید.

عایق هایی که دارای چسبندگی زیادی هستند به راحتی از سطوح جدا نمی شوند و می توان آنها را جزء ایزوگامهای مرغوب و با کیفیت در نظر گرفت؛ به طور معمول برای تهیه ایزوگام هایی با چسبندگی بالا باید از قیر مرغوب و باکیفیت استفاده کرد.

برای اینکه ببینید چسبندگی سطح ایزوگام صادراتی مورد نظر شما چقدر می باشد بهتر است به کیفیت قیر و نوع مواد استفاده شده در تهیه آن دقت کنید. پس بهتر است برای استفاده بهتر و طولانی مدت، اقدام به خرید ایزوگام‌هایی کنید که پودر معدنی کمتری دارند زیرا در این صورت چسبندگی سطح آنها بیشتر است.

لیست قیمت روز ایزوگام صادراتی

برای بیشتر افراد اطلاع پیدا کردن از لیست قیمت روز ایزوگام صادراتی اهمیت زیادی دارد، بهتر است بدانید باتوجه به نوع ایزوگام و برند آن قیمت این عایق می تواند مقادیر مختلف و گوناگون داشته باشد. همچنین لیست قیمت انواع ایزوگام بصورت مرتب به روز رسانی می شود پس نمی توانیم نرخ مشخصی برای آن در نظر بگیریم. کیفیت و نوع مواد استفاده شده نیز می‌ تواند روی تعیین قیمت انواع گوناگون ایزوگام تاثیرات مختلفی اعمال کند.

به طور معمول هر چقدر کیفیت و ماندگاری ایزوگام بیشتر باشد دارای قیمت بیشتری است، به علاوه ایزوگامهای صادراتی به دلیل محکم و با کیفیت بودن نسبت به نوع معمولی دارای قیمت بیشتری هستند؛ هزینه کردن و خرید ایزوگام صادراتی با کیفیت می تواند باعث شود تا مدتهای طولانی از آنها استفاده کنید.

مرکز پخش ایزوگام رنگی استخر در تبریز
بیشتر بخوانید

قیمت ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه اعلام می‌ شود که نوع خرید آن که به صورت مستقیم یا از واسطه باشد نیز می‌ تواند در تعیین آن دخیل باشد.

ایزوگام-پلیمری-صادراتی-با-قیمت-مناسب

ایزوگام پلیمری صادراتی با قیمت مناسب

برای بسیاری از افراد خرید ایزوگام پلیمری صادراتی با قیمت مناسب اهمیت زیادی دارد. زیرا این ایزوگام ها از مواد مرغوبی مانند پلی استر، قیر خالص، تیشو، پودر تالک و ورق آلومینیومی با ضخامت استاندارد تولید می‌ شوند. و می‌ توانند در برابر رطوبت دوام خوبی داشته باشند؛ این ایزوگام ها جزء با کیفیت ترین انواع ایزوگام هستند. و به دلیل اینکه از قیر خالص در تهیه آن ها استفاده می شود در نتیجه در برابر حرارت زیاد و رطوبت بالا بسیار مقاوم می باشند.

امروزه این محصولات جزء بهترین ایزوگام صادراتی به حساب می آیند و به همین دلیل بیشتر افراد تمایل دارند آن را با قیمت مناسبی خریداری کنند، عوامل مختلفی روی تعیین قیمت نهایی ایزوگام پلیمری صادراتی تاثیرگذار هستند که از مهمترین آنها می توانیم به ابعاد و متراژ خرید ایزوگام اشاره کنیم؛ شما با اطمینان فراوان می توانید از این ایزوگام در محیط های مختلف مانند ساختمان های مسکونی، استخر یا بام شیروانی در مناطق شمالی استفاده کنید.

نحوه ارسال بهترین نوع ایزوگام صادراتی به پاکستان

یکی از پروژه های موفق، ارسال انواع ایزوگام به کشورهای خارجی است. در این قسمت می خواهیم نحوه ارسال بهترین نوع ایزوگام صادراتی به پاکستان را شرح دهیم. به طور کلی ایزوگام صادراتی دارای کیفیت و میزان خلوص زیادی است. این محصولات از طریق بازارچه های مرزی ایران به کشور پاکستان صادر می شود.

امروزه کشورهای زیادی خواستار خرید ایزوگام از کشور ایران هستند که کشور پاکستان یکی از پرتقاضاترین آنها به حساب می‌ آید. و این محصول از طریق مرزهای زمینی به کشور پاکستان صادر می‌ شود و این محصول در حجم و برندهای گوناگون به کشورهای مختلفی مانند پاکستان ارسال می گردد. انواع رولهای ایزوگام با وکیوم و بارگیری مناسب به صورت پلمپ و با دارا بودن مجوز های گمرکی به این کشور صادر می شوند.

برای جلوگیری از عدم آسیب به آنها، انواع ایزوگام باید به صورت مناسب وکیوم و بارگیری شوند. همچنین باید دارای ضمانت نامه، بیمه نامه و مجوز های صادراتی نیز باشند.  آنها از مبدا کارخانه توسط مرزهای بین دو کشور با کمترین هزینه ارسال می شود.

بهترین-نمایندگی-های-پخش-ایزوگام-صادراتی-درجه-یک

بهترین نمایندگی های پخش ایزوگام صادراتی درجه یک

شما با اطلاع از بهترین نمایندگیهای پخش ایزوگام صادراتی درجه یک می توانید با کیفیت ترین نوع آن را تهیه کنید. و برای سقف ساختمان مورد نظر خود استفاده کنید. به طور معمول انواع ایزوگامها دارای تعداد لایه های مختلف به همراه کیفیت و ترکیبات گوناگون است. و هر کدام می‌ تواند ویژگی مثبت خاص خود را داشته باشد.

قیمت ایزوگام بدون فویل ارومیه
بیشتر بخوانید

شما با خرید این ایزوگامها می توانید به خوبی از سقف ساختمان خانه خود محافظت کنید. همچنین آنها برای شهر هایی با بارش زیاد و دمای بالا مناسب هستند. زیرا از گرم شدن بیش از حد ساختمان و یا نفوذ باران و رطوبت به لایه های زیرین خود محافظت می کنند.

این ایزوگامها همچنین تاثیرات فراوانی روی زیبایی سقف خانه شما دارند. نمایندگی های فراوانی در کشور ایران وجود دارد که ایزوگامها را به صورت مستقیم در اختیار افراد متقاضی قرار می دهد. همچنین شما می توانید این محصولات را از نمایندگیهای پخش به صورت عمده و جزئی با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید.

خرید ایزوگام صادراتی از کارخانه

اگر به دنبال خرید عمده هستید از مزایای خرید مستقیم و بدون واسطه ایزوگام غافل نشوید.
با خرید از کارخانه علاوه بر صرفه جویی در هزینه های پرداختی می توان از مزایای زیر بهره مند شد:

 • بروز ترین محصولات تولیدی را خریداری کرد.
 • به علت بارگیری مستقیم از کارخانه امکان اسیب احتمالی به بار حین فرایند حمل و نقل به حداقل خود می رسد.
 • محصولات همواره تاریخ روز تولید می باشند که مسئله ای مهم در حفظ کیفیت ایزوگام به حساب می آید.

با این وجود با توجه به پراکندگی کارخانه در کشور امکان مراجعه برای کلیه افراد از سراسر کشور مقدور نمی باشد
و افراد ترجیح می دهند به علت صرف هزینه زمانی و انرژی از خرید مستقیم منصرف شوند.
همکاران ما یک فرصت ویژه را برای کلیه مشتریان گرامی فراهم نموده اند که افراد بدون مراجعه به کارخانه بتوانند
محصولات مورد نیاز خود را از درب کارخانه خریداری نموده و از مزایای خرید مستقیم از کارخانه بهره مند شوند.
امکان خرید اینترنتی در این مجموعه سبب شده است که در هر کجای کشور که باشید بتوانید با اطمینان خاطر از اصل بودن کالا ایزوگام مورد نیاز خد را خریداری کنید

 

لیست قیمت انواع ایزوگام صادراتی

قیمت ایزوگام های صادراتی به نسبت دیگر نمونه ها بالاتر است. چرا که کیفیت بالاتری دارند و همواره قیمت و کیفیت ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند.
بر همین اساس ایزوگام های صادراتی در انواع مختلف در بازار وجود دارند. که این نوع دسته بندی بر قیمت ان نیز تاثیر گذار می باشد.
عواملی که بر قیمت ایزوگام صادراتی موثرند موارد زیر می باشند:

 • تعداد لایه ها
  به نوعی که تک لایه ها ارزانترین نوع در این دسته قرار می گیرند.
 • روکش دار و ساده بودن
  ایزوگام های روکش دار شامل انواع ایزوگام های فویل دار، ایزوگام طرح دار و رنگی و دیگر ایزوگام های روکش دار می باشند.
  این نوع ایزوگام ها دارای لایه ای اضافی هستند که اصولا از جنس فویل است. و قیمت ان ها نیز گرانتر از نمونه های ساده می باشد.