قیمت ایزوگام طرح سنگ کارخانه تبریز

,
قیمت ایزوگام طرح دار

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

از تولیدات برتر در کارخانه تبریز می‌توان به ایزوگام های طرح دار اشاره کرد. استفاده از دانش و فناوری روز و تجهیزات پیشرفته در کارخانه  تبریز موجب شده است که دارای کیفیتی عالی باشند. تمامی عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانه تبریز با برخورداری از تنوع طرح و رنگ به گونه ‌ای در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت که کمترین قیمت را دارا باشند.
قیمت ایزوگام طرح سنگ کارخانه تبریز

قیمت ایزوگام طرح دار

ایزوگام های طرح دار با تنوع نقوش می‌توانند بهترین انتخاب برای ایفای نقش ضد آب با نمایی زیبا در مکان های مختلف باشند. ایزوگام های طرح دار آجری، طرح سنگ، موزاییکی، چمن و لانه زنبوری ازجمله بهترین تولیدات ایزوگام در این مرکز می باشد.
ایزوگام های طرح سنگ با فروش ویژه از طریق شرکت هوبر در اختیار تمامی خریداران قرار خواهد گرفت. این نوع عایق های رطوبتی ضمن دارا بودن روکش  با دوام رنگی می توانند بهترین کیفیت را ایفا کنند.

لیست قیمت ایزوگام تبریز

ایزوگام های طرح دار سنگ با برخورداری از اندازه رول یک در ده متر می توانند بهترین انتخاب برای افرادی باشند که تمایل دارند ایزوگام های طرح دار کارخانه تبریز را جهت استفاده در نمای ساختمان ها و پارکینگ ها استفاده نمایند.
لیست قیمت جدید انواع مختلف ایزوگام های طرح دار از کارخانه تبریز در اختیار شما از طریق درخواست توسط کارشناسان شرکت هوبر قرار خواهد گرفت.
ایزوگام های طرح دار متشکل از تیشو، پلی استر، قیر پالایشگاهی و نیز لایه ای شامل بهترین مواد رنگی جهت افزایش دوام و عمر ایزوگام های طرح دار می باشد.
کارخانه تبریز قیمت هر رول ایزوگام طرح دار خود را هرچند به دلیل استفاده از مواد اولیه متفاوت گران تر از این ایزوگام های دیگر به فروش می‌رساند، اما به دلیل دارا بودن تنوع قیمت های آن می تواند هر خریداری را با هر توان مالی به خود جلب نماید.

فروش عمده ایزوگام طرح دار برای دیوار
بیشتر بخوانید