هوبر
خانه / ایزوگام قیمت / مرکز عمده فروشی ایزوگام مناسب پشت بام

مرکز عمده فروشی ایزوگام مناسب پشت بام

تولید عایق های رطوبتی به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت و باران در پشت بام خانه ها می تواند یکی از مهمترین دستاوردهایی شمار آید که در زمینه مصارف مربوط به منابع تجدید ناپذیر مانند نفت بسیار صرفه‌جویی به عمل آید.

تولید عایق‌های رطوبتی بر اساس دانش روز منجر به تولید ایزوگام هایی شده است که کمترین میزان مصرف نفت را در بر دارند همین عامل می‌تواند یکی از موثرترین عوامل در جهت کاهش هزینه برای خریداران باشد.

عایق های رطوبتی مناسب برای نصب شدن برروی پشت بام ها را می توانید در انواع مختلف متناسب با اقلیم انتخاب کنید. تولید بر اساس اقلیم های مختلف منجر به افزایش دوام عمر و کیفیت بهتر ایزوگام های مخصوص پشت بام شده است.

مرکز عمده فروشی ایزوگام مناسب پشت بام

قیمت ایزوگام پشت بام

قیمت ایزوگام هایی که مناسب برای نصب شدن بر روی پشت بام ها هستند را می توانید از طریق شرکت هوبر با دریافت لیستی از تمامی تولیدکنندگان موفق در این زمینه اطلاعات مناسبی را به دست آورید. این قیمت‌ها با توجه به اینکه فروش مستقیم از کارخانه را در بر دارد می‌تواند بسیار ارزانتر نسبت به سایر مراکز فروش باشند.

ایزوگام های مناسب بر روی پشت بام بر اساس کیفیت، ضخامت و نام برند، قیمت‌های متفاوتی هم شامل می شود. بهترین قیمت های ایزوگام فویلدار با فروش مستقیم از کارخانه همراه می باشد.

پخش عمده بهترین ایزوگام پشت بام

بهترین عایق های رطوبتی مناسب برای پشت بام ها بر اساس میزان وزن سازه انتخاب می گردد. بهترین عایق های رطوبتی با ضخامت ۴ میلیمتر و پوشیده شده از فویل آلومینیومی ضخیم هستند که بتوانند بهترین عملکرد را نسبت به تغییرات جوی و انبساط و انقباض داشته باشد.

ایزوگام های استاندارد را با قیمتی ارزان می توانید از طریق شرکت هوبر به دست آورید. شرکت هوبر یکی از مهمترین مراجع پخش کننده مستقیم ایزوگام با ارزانترین قیمت در کشور می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام سهند تبریز لیبل مشکی | خرید با قیمت کارخانه

ایزوگام سهند تبریز لیبل مشکی | خرید با قیمت کارخانه

ایزوگام سهند لیبل مشکی یکی از برند های صادراتی و باکیفیت تولید شده در شهر …

Call Now Buttonتماس بگیرید