ایزوگام برای کف استخر از جنس نانو پلیمر

ایزوگام برای کف استخر می تواند از مدل های گوناگونی انتخاب شود که بهترین پیشنهاد ما، ایزوگام جنس نانو پلیمر می باشد. استخرهای گوناگونی هستند که امروزه به جهت عایق سازی و آب بندی، نیاز به خرید ایزوگام دارند و از همین رو، با کمترین هزینه از طریق این سایت، می توانید پروژه های خود را به انجام رسانید.
یکی از روش های مدرنی که برای آب بندی کردن استخر و عایق سازی آن پیشنهاد می شود، استفاده از ایزوگام می باشد و در میان انواع ایزوگام هایی که وجود دارد، ایزوگام نانو پلیمر می تواند یک گزینه خوب و مناسب به حساب آید.
ایزوگام برای کف استخر
از مزیت های ایزوگام های نانو پلیمر، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جلوگیری از شوره زدگی
 • پیشگیری از رشد قارچ
 • پیشگیری از رشد کپک
 • قابلیت کشسانی بالا
 • ضد ترک

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]با وجود چنین مزیت هایی، پیشنهاد می شود ایزوگام های نانو پلیمر را به عنوان ایزوگام مناسب برای چنین مکان هایی انتخاب نمایید.[/box]

مشکلات عایق کاری استخر با ایزوگام

همه ایزوگام های موجود در بازار، برای عایق سازی استخر مناسب نمی باشد و توجه به این نکته، از اهمیت بالایی برخوردار است.
ایزوگام های عایق رطوبتی، در صورتی که در استخرها مورد استفاده قرار گیرند، طی فرایندهایی که اتفاق می افتد، سریعا از بتن زیری جدا شده و عاملی برای ایجاد هزینه های بیشتر خواهد بود.
از همین رو استفاده از این نوع ایزوگام ها در پروژه های استخر، منسوخ شده است و بهترین گزینه جایگزین برای عایق سازی استخرها، استفاده ای ایزوگام های نانو پلیمر می باشد.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]مهم ترین ویژگی ایزوگام های نانو پلیمر، قابلیت ترکیب آن ها با رنگ های پلاستیکی می باشد تا در نهایت بتوان آن ها را به صورت رنگی در پروژه های عایق سازی، مورد استفاده قرار داد.[/box]
[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]
مشکلات عایق کاری استخر با ایزوگام

ایزوگام استخر | فروش عایق رطوبتی طرح دار برای استخر
بیشتر بخوانید

ضمانت تعمیر ایزوگام دلیجان

یکی از ویژگی هایی که به هنگام خرید ایزوگام، از سمت مشتریان باید مورد توجه قرار گیرد، ضمانت تعمیر و تضمین کیفیت ایزوگام های ارائه شده می باشد.
این مسئله در مقرون به صرفه شدن پروژه هایی که قصد عایق سازی آن را دارید، اهمیت بسیاری دارد.
انجام اقدامات زیر از جمله خدماتی است که توسط شرکت ایزوگام هوبر ارائه می شود تا در نهایت، رضایت مندی شما مشتریان را بتوانیم کسب نماییم:

 • بازدید از ایزوگام های نصب شده
 • به منظور افزایش طول عمر ایزوگام ها، از رفت و آمدهای غیر ضروری خودداری نمایید.
 • از قرار دادن اجسام نوک تیز برروی ایزوگام، جلوگیری نمایید
 • تماس مواد نفتی با ایزوگام، عاملی برای کاهش طول عمر خواهد بود.

این ها نکات و خدماتی بود که پس از نصب ایزوگام، باید مورد توجه قرار گیرد.
مشکلات عایق کاری استخر با ایزوگام

خدمات نصب ایزوگام برای آب بندی کردن استخر

نصب ایزوگام های نانو پلیمر برای کف استخر، با یک سری اقدامات و مراحل خاص انجام می شود که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر خواهد بود:
[tie_slideshow]
[tie_slide] اسلاید 1 |
به نسبت مساوی، محلول نانو پلیمر را با سیمان و ماسه بادی ترکیب می نماییم و برروی سطح مد نظر خود، به شکل دوغاب و یا رنگ، اجرا می نماییم. پودر سنگ الک شده هم در صورت نبود ماسه بادی، می تواند جایگزین شود. بهترین حالت برای ترکیب نانو پلیمر به همراه سیمان و ماسه بادی، ترکیب یک به یک می باشد.
[/tie_slide]
[tie_slide] اسلاید 2 |
با استفاده از قلم، غلطک رنگ و یا جاروی پلاستیکی، این محلول را می توان برروی سطح پروژه اجرا نمود.
[/tie_slide]
[tie_slide] اسلاید 3 |
سه ساعت زمان برای گیرایی نانو پلیمر برروی سطح اجرا شده، نیاز می باشد که در طول این مدت، باید از تردد برروی سطح ایجاد شده، خودداری نمود و عدم تردد تا دوازده ساعت، می تواند نتیجه مطلوب تری را ایجاد نماید.
[/tie_slide]
[tie_slide] اسلاید 4 |
با توجه به مشکلاتی از قبیل تشنگی سیمان، برای جلوگیری از این مسئله می توانید نانو پلیمر را با آب به نسبت یک به چهار ترکیب نمایید و روی سطح سیمان بکشید و پس از آن، اجرای دوغاب، سبب می شود که آب توسط سیمان، جذب نشود.
[/tie_slide]
[/tie_slideshow]
ضمانت تعمیر ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام استخر پلیمری
بیشتر بخوانید

عایق کاری استخر با کمترین هزینه

هر پروژه ای نیاز به این دارد که با کمترین هزینه انجام شود اما این مسئله نباید از کیفیت کار، بکاهد چرا که خود این امر، عاملی برای ایجاد خسارت های بیشتر خواهد بود.
فروش مستقیم ایزوگام های خوب نانو پلیمر در این سایت با ارائه بهترین قیمت ایزوگام، ممکن انجام می شود و این امر به دلیل فروش مستقیم، ایجاد شده است.
علاوه بر این، ایزوگام های دمیده، فویلدار، پشم شیشه و … هم از انواع دیگر ایزوگام های دلیجان می باشند.
علاوه بر استخر، پروژه های متعدد دیگری هم هستند که نیاز به نصب ایزوگام برای عایق کاری حرارتی، رطوبتی و صوتی دارند و در هر کدام هم می توان ایزوگام های مختلفی را مورد استفاده قرار داد.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]به طور کلی با کسب مشاوره های لازم از واحد فروش شرکت ایزوگام هوبر، می توانید بهترین اطلاعات را کسب نمایید تا در نهایت، بهترین نوع ایزوگام ها را مستقیم و بدون واسطه، انتخاب و خریداری نمایید.[/box]
خدمات نصب ایزوگام برای آب بندی کردن استخر

سفارش ایزوگام نانو پلیمر برای صادرات

با توجه به اینکه بهترین نوع ایزوگام های نانو پلیمر در دلیجان تولید می شود و ضمن معروف بودن ایزوگام های ایرانی در بازار کشورهای خارجی، امروزه بستر مناسبی برای صادرات ایزوگام نیز فراهم شده است.
از مهم ترین کشورهایی که شاهد صادرات ایزوگام به آن هستیم، مربوط به کشورهای زیر می باشد:

 • عراق
 • ارمنستان
 • ترکیه
 • افغانستان
 • کویت
 • لبنان
 • سوریه
 • پاکستان

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]و در حال حاضر، مشغول برنامه ریزی برای ایجاد موقعیت های صادرات ایزوگام به بازار بین المللی هستیم که این مسئله می تواند با بهترین خدمات انجام شود.[/box]
با توجه به این که کلیه امور گمرکی و پلمپ بار ایزوگام های مورد نیاز شما توسط کارشناسانی مجرب انجام می شود، از همین رو می توان تضمین در ارسال را در اختیار مشتریان قرار داد.
با دارا بودن استاندارد و گواهینامه های صادرات ایزوگام، بستر همکاری مناسبی را با مشتریان خود در هر کشوری که باشند، فراهم ساخته ایم.

کارخانه ایزوگام طرح دار استخری
بیشتر بخوانید