مرکز پخش ایزوگام سردسیری پلیمری

ایزوگام سردسیری پلیمری

فروش ویژه انواع مختلف عایق های رطوبتی مخصوص مناطق سردسیری با طراحی ویژه از طریق مرکز هوبر شروع شده است. این نوع عایق رطوبتی با توجه به طراحی خاص نسبت به مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی بسیار سرد و یخبندان های طولانی طراحی تولید شده‌اند.
ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیری با توجه به متریال به کار گرفته شده در تولید دارای ضخامتی استاندارد و مقاومت بسیار بالا می باشند.
انعطاف پذیری این گونه عایق های رطوبتی نسبت به سایر ایزوگام های تولید شده بسیار بالاتر می باشد، به گونه ای که بعد از گذاشتن قطعه ای از ایزوگام پلیمری سردسیری در فریزر و خروج آن بعد از دو ساعت مشاهده می نمایید که بر اثر تا کردن هیچگونه ترک و شکستگی در ایزوگام ایجاد نخواهد شد.
مرکز پخش ایزوگام سردسیری پلیمری

ایزوگام سردسیری پلیمری

کارخانه‌های متعددی اقدام به تولید ایزوگام های سردسیری نموده اند. زیرا تولید بر اساس نیازهای روز می تواند پیشرفت بر میزان فروش را داشته باشد. بر همین اساس شرکت هوبر با شناسایی کارخانه های تولید کننده برتر کشور توانسته است ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیر را که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و با قیمت مناسب تری در بازار عرضه نمایند.
ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیری را از طریق مرکز هوبر با اطمینان کامل نسبت به کیفیت ایزوگام و نیز قیمت مناسب آن تهیه نمایید.

بهترین ایزوگام سردسیری پلیمری فویلدار

بهترین عایق های پلیمری مخصوص مناطق سردسیری را می توانید با توجه به تفاوت در ضخامت های آن اقدام به خرید نمایید. این نوع عایق های رطوبتی با دارا بودن روکش فویل دار با مقاومت بسیار بالا در برابر روزهای طولانی برفی و یخبندان می‌توانند از سازه شما در برابر نفوذ آب و رطوبت حفاظت نمایند.
عمر مفید این گونه‌ عایق های بر اساس برند سازنده بین ۱۰ تا ۱۴ سال می باشد، با نصب صحیح می توانید از دوام عمر بالاتری نسبت به عایق های رطوبتی استفاده نمایید. با تماس به کارشناسان هوبر و دریافت قیمت جدید نسبت به انتخاب برند معتبر اقدام نمایید

بازار فروش ایزوگام مناسب پشت بام با ضخامت 4 میلیمتر
بیشتر بخوانید