بزرگترین مرکز فروش ایزوگام در گلستان | بهترین نوع ایزوگام به قیمت

بزرگترین مرکز فروش ایزوگام در گلستان

شرکت هوبر یکی از بزرگترین مرکز فروش ایزوگام در گلستان می باشد که  توانسته است علاوه بر فروش ایزوگام در شهرهای ایران به سراسر دنیا، ایزوگام با کیفیت صادر کند. ما مفتخریم که توانسته ایم، ایزوگام ایرانی را به سراسر دنیا صادر کنیم.
شرکت های مختلفی در جهان وجود دارند که به تولید ایزوگام پرداخته اند، اما نتوانسته اند ایزوگامی به کیفیت ایزوگام ایرانی صادر کنند.
در بازار جهانی ایزوگام ایرانی در صدر اول بازار قرار دارد. کشورهای اروپایی، آسیایی و علی الخصوص کشورهای همسایه ایران، جزء مشتریان دائمی ایزوگام ما هستند.
کشورهایی مانند ازبکستان، پاکستان، عراق، ترکیه و ….. به صورت متوالی ایزوگام های خود را از بازار ایرانی خرید می کنند زیرا از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای قیمت مناسبی است.

مشخصات ظاهری ایزوگام استاندارد

امروزه در بازار در کنار ایزوگام های استاندارد، ایزوگام های تقلبی زیادی وجود دارد که افراد زیادی قادر به تشخیص آن نیستند.
آیا می دانید مشخصات ظاهری ایزوگام استاندارد چیست؟ چگونه می توان ایززوگام استاندارد را از سایر ایزوگام ها تشخیص داد. ایزوگام استاندارد عموما در ابعادهای 10*1 متر و از ضخامت 3.5 الی 4 میلی متر برخوردار است.
وزن تقریبی یک ایزوگام استاندارد دارای 40 الی 42 کیلوگرم به حالت رول های وکیوم شده است که توسط شرکت ها تولید می گردد.
می توان ایزوگام را براساس لایه های آن به موارد زیر تقسیم کرد.
به صورت جامع دو نوع ایزوگام در بازار وجود دارد:
تک لایه ای که دارای ضخامت 3 میلی متر است.
دو لایه ای که دارای ضخامت 3.5 الی 4 میلی متر است.
شما می توانید با توجه به موارد گفته شده، ایزوگام استاندارد را از سایر ایزوگام های موجود در بازار تشخیص دهید. عمر یک ایزوگام استاندارد به صورت تقریبی 15 سال می باشد که از ساختمان شما در سالیان طولانی می تواند محافظت کند.
بزرگترین مرکز فروش ایزوگام در گلستان

ایزوگام دلیجان اصفهان | بهترین مرجع فروش عمده عایق رطوبتی
بیشتر بخوانید

خرید ایزوگام به صورت آنلاین و اینترنتی

شیوه های مختلفی برای خرید ایزوگام هوبر وجود دارد که یکی از این راه ها، خرید اینترنتی است. امروزه، به خاطر وجود بیماری کروید 19، تمامی خریدها به صورت آنلاین و اینترنتی صورت گرفته است.
دیگر خرید حضوری کم رنگ تر شده است و جای خود را به خرید آنلاین داده است.
خرید اینترنتی، مزیت هایی را به همراه دارد که از جمله می توان عدم ترافیک را نام برد. دیگر نیازی به ساعت ها ماندن در ترافیک ندارید و نیازی نیست وقت و زمان خود را هدر دهید.
شما به راحتی و به مدت چند دقیقه می توانید وارد سایت هوبر شوید و محصولات مورد نظر خود با طرح و رنگ دلخواه را انتخاب کنید. سپس به سبد خرید اضافه نمایید. به راحتی می توانید به صورت اینترنتی خرید عمده خود را انجام دهید و در هر کجای دنیا که هستید در مدت زمان کمی، آن را تحویل بگیرید.
اگر در ایران هستید به مدت 3 الی 5 روز کاری تحویل خواهید گرفت و اگر خارج از کشور هستید از طریق پلمپ گمرکی و گذشتن از مرز به شما تحویل خواهیم داد. پس با خیال راحت می توانید محصول دلخواه خود در رنگ و طرح مورد نظر را سفارش دهید.