نمایندگی فروش ایزوگام ایران در ارمنستان | فروش بصورت مستقیم به آرارات

نمایندگی فروش ایزوگام ایران در ارمنستان

شرکت هوبر، نمایندگی فروش ایزوگام ایران در ارمنستان دارد که شما متقاضیان عزیز به راحتی می توانید از طریق آنها به صورت عمده، محصول مورد تقاضای خود را سفارش دهید. محصولات تولیدی در مرز ارمنستان تحویل نمایندگان داده می شود و سپس آنها در اسرع وقت درب منزل شما تحویل خواهند داد.

کیفیت قیر به کار رفته در تولید ایزوگام

قیر سال‌هاست که یکی از مصالح مهم برای ایزوگام پشت بام بوده و عمدتا در سقف‌های مسطح استفاده می‌شود. همچنین می توان از آن در سقف هایی با شیب کمی استفاده کرد. اگرچه قیر رقابت شدیدی از EPDM و PVC به عنوان یک ماده سقف در سال های اخیر دریافت کرده است، اما همچنان بسیار محبوب است. غشاهای ایزوگام EPDM و PVC برای سقف های مسطح یا کمی شیبدار ایده آل هستند.
نمایندگی فروش ایزوگام ایران در ارمنستان
انواع قیرهای موجود در نصب ایزوگام
اکثر مردم قیر را به عنوان رول‌های بزرگ پلاستیک سیاه می‌شناسند که به صورت نواری روی سقف صاف می‌مالید. اگرچه همه قیرها یکسان به نظر می رسند، اما دو نوع اصلی قیر وجود دارد که از نظر خواص و فواید کمی با هم تفاوت دارند.
اساسا می توان بین قیر SBS و قیر APP تفاوت قائل شد. در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

قیر SBS

قیر SBS که در آن SBS مخفف استایرن بوتادین استایرن است، نوعی قیر است که یک الاستومر به آن اضافه شده است. این نوع قیر اغلب در سقف های مسطح استفاده می شود که بسته به دما می تواند منبسط یا منقبض شود.
قیر SBS که به لطف الاستومرهای اضافه شده به راحتی به زیرلایه می‌چسبد. این بدان معنی است که تقریبا می توان آن را برای هر نوع تکیه گاه اعمال کرد: چوب، عایق و غیره.
عیب این نوع قیر این است که مقاومت کمتری در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد. این بدان معنی است که قیر SBS همیشه باید با یک پوشش اضافی پوشانده شود. به عنوان مثال می تواند سنگریزه یا تخته سنگ باشد. اگر این نوع قیر بیش از حد در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار گیرد، ممکن است ترک هایی ایجاد شود، به این معنی که دیگر در برابر رطوبت مقاومت نمی کند و مشکلات رطوبتی در سقف ظاهر می شود.

بهترین نوع ایزوگام تبریز جهت صادرات
بیشتر بخوانید

قیر APP

APP نوع دوم قیر است که مخفف APP مخفف Atactic Poly Propylene است. پلاستومرها به این نوع قیر اضافه می شوند. این ماده ای است که قیر را در برابر اشعه ماوراء بنفش و دمای شدید مقاوم می کند. برخلاف قیر SBS، قیر APP دارای خاصیت ارتجاعی کمتری است، بنابراین برای سقف هایی که بستر می تواند منبسط یا منقبض شود، مناسب تر است.
مزیت بزرگ این نوع قیر این است که در برابر اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم است، به طوری که نیازی به پوشش اضافی نیست.
برای مشاوره و سفارش کالا می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با متخصصان مجرب ما تماس بگیرید. هدف تیم ما در شرکت هوبر، ارائه بهترین محصول با بهترین قیمت است تا تمامی اقشار از این محصول استفاده کنند.