ایزوگام پلیمری درجه یک | تفاوت ایزوگام bof و bpp

فروش مستقیم ایزوگام

ایزوگام پلیمری درجه یک bpp
ایزوگام پلیمری درجه یک از انواع ایزوگامی است که مواد اولیه مرغوب در آن ها به کار رفته و برای مشخص شدن تفاوت ایزوگام bof و bpp می توانید به سایت شرکت هوبر مراجعه کنید.
علاوه بر خرید یک ایزوگام خوب برای پوشش نصب آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده که بخش عمده ای از ایزولاسیون را تشکیل می دهد، به این معنی که اگر نصب به هر دلیلی خوب و اصولی انجام نگیرد می توان آن ایزولاسیون را بی فایده دانست.
تفاوت ایزوگام bof و bpp در چیست؟

تفاوت ایزوگام bof و bpp در چیست؟

ایزوگام ها دارای انواع متفاوتی هستند که در این متن میخواهیم به توضیح دو نوع ایزوگام قیر اکسیده(bof) و ایزوگام پلیمری پلاستیکی (bpp) بپردازیم.
ایزوگام bpp از بهترین انواع ایزوگام تولید شده می باشد که تولید آن همواره توسط شرکت های معروف انجام شده و توسط همه تولیدکنندگان ساپورت نمی شود.
ایزوگام bpp از قیر گرید 60-70 تولید می گردد که به دلیل خلوص بالا بهترین نوع قیر می باشد و سبب می شود تا ایزوگام از استحکام، انعطاف و و مقاومت حرارتی بالایی برخوردار باشد.
[toggle title=”ایزوگام bof” state=”open”]ایزوگام bof  نیز یکی دیگر از انواع ایزوگام است که با استاندارد های متوسط و از انواع قیر ترکیبی تولید می گردد، که می توان گفت دارای انعطاف و چسبندگی خوبی بوده و بیشتر مناسب برای مناطق گرمسیر می باشد.[/toggle]
با توجه به توضیحات ذکر شده می توان گفت نوع bpp دارای برتری های بیشتری نسبت به bof بوده و انتخاب نوع آن باز هم به بودجه و شرایط اقلیمی مشتری بستگی دارد.
ایزوگام مرغوب پلیمری

بهترین قیمت ایزوگام صادراتی شرق
بیشتر بخوانید

بهترین ایزوگام مرغوب پلیمری درجه یک

اگر اندکی در خصوص انواع ایزوگام آگاهی داشته باشید حتما تا به حال شنیده اید که بهترین نوع ایزوگام از انواع پلیمری می باشد.
ایزوگام های پلیمری از قیرهایی با درصد خلوص 60- 70 تهیه می شوند که این میزان از خلوص قیر سبب افزایش مقاومت و استحکام می گردد.
اگر بخواهیم مزایای ایزوگام پلیمری را نسبت به نوع دمیده بر شمریم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عمر بالاتر
  • مقاومت زیاد در برابر سرما و یخبندان
  • رعایت استاندارد ملی ساختمان در تولید ایزوگام پلیمری
  • وزن کمتر به دلیل ضخامت کمتر و در نتیجه کاهش بار متحمل بر روی ساختمان

ایزوگام مشکین شرق دلیجان

ایزوگام مشکین شرق دلیجان

ایزوگام مشکین شرق دلیجان کارخانه و برندی معتبر در حوزه تولید ایزوگام بوده که با سال ها فعالیت صادقانه و تولید کیفیت عالی جایگاه خود را در بین مردم پیدا کرده و اعتماد مشتری را جلب نموده است.
ایزوگام مشکین شرق دلیجان با تولید انواع ایزوگام چون دمیده، پلیمری، طرح دار با طرح های متنوعی چون سرامیکی، چوبی، چمن، لانه زنبوری و … موفق به فروش گسترده و بالا شده و اکنون با توجه به میزان تقاضا مردم دست به تاسیس نمایندگی و فروش اینترنتی محصولات خود به صورت سریع زده است.
جهت سفارش انواع ایزوگام ذکر شده می توانید از طریق شماره تلفن های نمایندگان شرکت هوبر اقدامات لازم را به عمل آورید.
شرکت ایزوگام هوبر

فروش مستقیم ایزوگام از درب کارخانه

حذف واسطه ها کمک شایانی به اقتصاد کشور بوده که اگر امروزه تمامی تولید کنندگان به فکر آن باشند می توان نرخ تورم را حتی در درصد های اندک کم نمود.
یکی از راه های آن فروش مستقیم و بی واسطه هر نوع محصولی از درب کارخانه به دست مشتری می باشد که امروزه توسط شرکت های اینترنتی و فروشگاه های مجازی میسر گشته است.
بدین صورت که شما می توانید انواع ایزوگام را از درب کارخانه دلیجان به صورت مستقیم خریداری کرده و ضمن پرداخت بهای کمتر و تجربه کیفیت مطلوب، خریدی بی واسطه داشته باشید.

ایزوگام شرق دلیجان کرج | بهترین ایزوگام صادراتی برای عراق
بیشتر بخوانید