صادرات ایزوگام به عراق | ایزوگام 38 کیلوگرمی دولایه فویلدار

خرید مستقیم ایزوگام دولایه

صادرات ایزوگام 38 کیلوگرم
برای صادرات ایزوگام به عراق، بهترین ایزوگامی که مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد، ایزوگام 38 کیلوگرمی می باشد که تولید آن هم به صورت دولایه فویلدار و با ضخامت سه میلیمتر، انجام می شود. ایزوگام مشکین شرق، نام برندی است که در حال حاضر، برای صادرات به بازار عراق، انتخاب نموده ایم. اگر بخواهید به خرید ایزوگام صادراتی شرق دلیجان اقدام نمایید، راه های ارتباطی این سایت، به خوبی می تواند شما را به این هدف برساند.
در طول سال های فعالیتی خود، به خوبی توانسته ایم بازار جهانی را از آن خود نماییم به گونه ای که هم اکنون، کشورهای متعددی را یافته ایم که بتوانیم همکاری های تجاری را با بیش از ده کشور در جهان، آغاز نموده ایم.
عراق به عنوان یکی از این بازارهای تجاری خواهد بود که به خوبی می توان به صادرات ایزوگام به این کشور اقدام نمود اما انجام این امر، مستلزم تولید ایزوگام هایی با مشخصات خاص خواهد بود.
مشخصات ایزوگام صادراتی به عراق

مشخصات ایزوگام صادراتی به عراق

ایزوگام صادراتی برای هر کشوری با یکسری مشخصات و استانداردهای خاص، تولید و عرصه می شود که در این میان، می توان به ایزوگام های مخصوص صادرات به عراق اشاره نمود.
ایزوگام مورد استفاده برای صادرات به عراق، باید وزن پایین در حد 38 کیلوگرم داشته باشد چرا که هر چه وزن ایزوگام کمتر شود، می تواند عاملی برای کاهش قیمت نیز باشد.
در خصوص ضخامت ایزوگام صادراتی به عراق هم باید گفته شود که ضخامت سه میلیمتری، یک ضخامت خوب و استاندارد به حساب می آید.
تولیدات ایزوگام مشکین شرق دلیجان که توسط شرکت هوبر ارائه می شود، می تواند گزینه مناسبی باشد که بتوان در بازار، ارائه نمود.
خرید ایزوگام مشکین شرق، با قیمت های مقرون به صرفه، در نتیجه همکاری با کارخانه تولید کننده امکان پذیر خواهد بود که شرایط رسیدن به این امر، به بهترین شکل، فراهم شده است.
محل تحویل ایزوگام صادراتی

فروش عمده ایزوگام دولایه پودری تبریز
بیشتر بخوانید

محل تحویل ایزوگام صادراتی عراق

در انجام معاملات تجاری با تاجران عراقی، یکی از ویژگی ها و شاخصه های دیگری که مورد توجه باید قرار بگیرد، مربوط به مسئله محل تحویل بار ایزوگام خواهد بود.
محل تحویل، بسته به درخواست مشتری، می تواند لب مرز، درب کارخانه و یا بنادر کشور باشد که در هر حالتی، قیمت گذاری های انجام شده نیز متفاوت خواهد بود.
تحویل بار در بنادر، برای کشورهایی خواهد بود که باید از مسیر دریایی حمل شوند و از همین رو، قیمت گذاری انجام شده برروی ایزوگام نیز به قیمت fob معروف است.
به طور مثال در صادرات ایزوگام به قطر، قیمت های اعلام شده، به صورت fob خواهد بود که به معنای قیمت تحویل کشتی می باشد.
بسته بندی ایزوگام صادراتی

بسته بندی ایزوگام صادراتی مشکین شرق

از ویژگی های مهم دیگری که در امر صادرات ایزوگام، مورد توجه قرار می گیرد، مربوط به بسته بندی ایزوگام خواهد بود.
بسته بندی، هم به جهت ظاهری تاثیر گذار می باشد و هم می تواند یک فاکتور اثر گذار در امر محافظت از بار ایزوگام در مسیر حرکتی باشد.
خوشبختانه شرکت ایزوگام هوبر به دلیل برخورداری از خط تولید پیشرفته خود، به خوبی توانسته به تولید و بسته بندی استاندارد ایزوگام، اقدام نماید و به همین دلیل، هم اکنون ایزوگام مشکین شرق، با کیفیت قابل قبولی، در حال عرضه می باشد.
این نوع ایزوگام صادراتی را با بهترین نوع بسته بندی می توانید سفارش دهید.
شرکت ایزوگام هوبر

خرید مستقیم ایزوگام دولایه فویلدار شرق

ایزوگام 38 کیلوگرمی مشکین شرق دلیجان به صورت دولایه فویلدار تولید می شود که استانداردهای صادراتی لازم برای ارسال به عراق را دارد و ثبت سفارشات خرید عمده شما مشتریان، به همراه پلمپ گمرکی انجام می شود.
فرصت های همکاری تجاری اینترنتی، منجر به آن شده تا از این پس بتوانیم برای فروش ایزوگام خود، با مشتریان، مستقیم در ارتباط باشیم.
این ارتباط مستقیم، در صورتی برای شما مقرون به صرفه خواهد بود که حجم سفارشی بالایی داشته باشید.
در نتیجه این امر، هزینه های باربری برروی کل بار سرشکن شده و شما می توانید با بهترین حاشیه سود، اقدام به پخش ایزوگام نمایید.

خرید ایزوگام صادراتی درجه یک دلیجان
بیشتر بخوانید